2777
2789
عنوان

شوهرم طلاقم نمیده

243 بازدید | 15 پست

به دلایلی نتونستم باهم زندگی کنیم و 9 ماه اومدم خونه پدرم

ولی دلیلی برای طلاق ندارم ب داداگاه ارائه بدم تنها دلیلم ندادن نفقه هست که کلا تو 4 سال زندگی خرجم با پدرم بود تو این 9 ماهم اصلا نفقه نداده ...وکیلم گفت بگو تمکین میکنم که ناشزه نشی منم درخواست دادم که تمکین میکنم ولی خونه زندگی فراهم نکرد و کلا خبری ازش نیست..کلا خسیسن و ترسشون فقط از پوله که از جیبشون نره ..وکیلم گفت ثابت شه نفقه نمیده طلاق رو میدن...دل تو دلم نیست...ممکنه کاری کنه و طلاق منتفی شه؟

اره داخل سند ازدواج هست که اگر ۶ماه نفقه نده میره حق طلاق با زنه 

ولیییی همون لحظه ک بری دادگاه برا نفقه و ایناجلسه اخر بشه میاد کلش و کارت میکشه همونجا اگرم نکشه باز دادگاه بهش یه مهلت میده ک پرداخت کنه و قطعا پرداخت میکنه و کلا طلاق تو منتفی میشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

حتی اگه نفقه نده میره زندان مطمئن باش هرچقدرم خسیس باش اون مقدار و میده بعدم کلا نفقه زن ماهی یک تا ...

میدونم نمیده مطمئنم...خونه زندگی هم میدونم تهیه نمیکنه به نظرم تهیه نکردنش خودش یه موضوع خوبیه برای طلاق. قرار شده پرینت حساب هاشو بگیرن که 4 سال قبل هم نداده

2799
حتی اگه نفقه نده میره زندان مطمئن باش هرچقدرم خسیس باش اون مقدار و میده بعدم کلا نفقه زن ماهی یک تا ...

هزار تونم حاضر نیست کارت بکشه در این حد داغونن از خسیسی و عوضی بازی

میدونم نمیده مطمئنم...خونه زندگی هم میدونم تهیه نمیکنه به نظرم تهیه نکردنش خودش یه موضوع خوبیه برای ...

نه نمیگیرن 

فقط برای مهریه اونم خیلیییی طول میکشه فقط یه سال قبلشو میگیرن ک کار کرده یا نکرده 

میدونم نمیده مطمئنم...خونه زندگی هم میدونم تهیه نمیکنه به نظرم تهیه نکردنش خودش یه موضوع خوبیه برای ...

اسی فقط باید توافقی جدا شی 

چونک خونه زندگی اگ ادم زرنگی باش میره وسایل از اینو اون میگیره یه خونم اجاره میکنه باز میبره تورو بعد چند ماه دوباره همون اش همون کاسه 

ولی خب اذیتش کن بلاخره اون ترس داره مطمئنن 

اسی فقط باید توافقی جدا شی چونک خونه زندگی اگ ادم زرنگی باش میره وسایل از اینو اون میگیره یه خونم اج ...

اخه الکی نیست که وسایل از کسی بگیره مددکار میفرستن باید مطابق شرایط مالی پدر زن و شان زن جهیزیه بخره اگه زن بگه در شان من نیست قبول نمیکنن

2801