2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر ،، چون ن استرس لباس پوشیدن و داره ن استرس آرایش ن چیزی ،،، هرموقعه حالش گرفتس هرموقعه از شبانه روز باشه می‌ره میگرده تنهایی با رفیقاش آروم میشه ... میگرده آزاده فکرو خیالش کمتر از دختره🥲

پسر ..

بخوام دلیل بگم ، میشه ی متنی به اندازه امضایی که نوشتم 

دستم رو روی کاغذ حرکت میدم. تعجب می‌کنم ، چیزی نوشته نمی‌شه. به خودکار و کاغذ نگاه می‌کنم. نه؛ اونا مشکلی ندارن. کاغذ سفیده و خودکار هم رنگ داره. باز سعی می‌کنم. خودکار رو محکم‌تر فشار میدم؛ تا جایی که رد خودکار روی کاغذ می‌افته و می‌ترسم اگه بیشتر خودکار رو فشار بدم، کاغذ رو سوراخ کنه. یک کاغذ دیگه برمی‌دارم. قبلی مچاله شده، افتاده توی سطل آشغال. احساس می‌کنم داره بهم می‌خنده. خوشحال و مغروره که تونسته درمقابل افکار مغشوش من مقاومت کنه و اونا رو روی خودش بازتاب نده. خیالش راحته چون می‌دونه کاغذ جدیدی که برداشتم هم مثل خودشه. خودکار هم از خوشحالی کاغد بی‌نصیب نیست. اون حجم از جوهر رو تونسته نگه داره. کار بزرگیه. از لای انگشتانم تونسته در بره و لیز بخوره. هر بار که سعی کردم دوباره دستم بگیرمش باز لیز خورده. ایرادی نداره. می‌پذیرم که کاغذ و خودکار هم برای خودشون دارای حقوقی هستند. اما از اینکه افکارم رو پس می‌زنن، عصبانیم .پ.ن : کسی که زیاد می‌نویسد غمگین و اگر به ندرت می‌نویسد آزرده‌ غمگین است؛ اما در حوالی روزهای دشوار کسانی هستند نمی توانند کلمات پراکنده‌‌‌ای که در سرشان از این شاخه به آن شاخه می‌رود را مثل پازل به یکدیگر بچسبانند، غم‌های‌ بزرگ دست‌هایشان را فلج می‌کند.

بستگی به محیط خانوادم داره

درکل مرد بودنو بیشتر دوست دارم

لطفا تا زمانی که به بلوغ فکری نرسیدی نظر منو ریپلای نکن، من نه وقت جروبحث دارم و نه حوصلشو! نی نی یار تگ میکنم کاربریت میره رو هوا پس حد خودتو بدون:) کاش بفهمی که این سایت عمومیه و تمام نظرات قابل احترام! پس اگه با نظری مخالفی یاد بگیر سکوت کنی یا با احترام مخالفت خودتو اعلام کنی! فضای مجازی برای خالی کردن عقده ها مناسب نیست🩵 نفرین من همیشه پشت افرادی که لذت دختر بودن رو از دخترامون گرفتن خواهد بود🖤 کاش شرایط زندگیم اوکی شه خدا بهم یه دختر بده تا تموم کمبود های خودمو جبران کنم براش...هرچند میدونم هیچوقت نمیشه🙂  درخواست دوستی پذیرفته نمیشود✨ اگر سوالی در مورد افزایش وزن یا کاهش وزن داشتی در خدمتم💙
2801