2777
2789

بعد حدودا دو ماه هنوز به خودم نیومدم باورش برام خیلی سخته انگار که تو یه کابوسم نباید دلم تنگ شه اما میشه خیلی وقتا فک میکنم یعنی انقد براش راحت بود چطوری شبا می‌تونه بخوابه یعنی همه حرفاش دروغ بود اما رفتاراش جوری بود که انگار جونش به جون من بنده چقد راحت بهم گفت مهریه نخوای طلاقت میدم وگرنه تا آخر عمرت طلاقت نمی‌دیم میخواست منو زودتر طلاق بده بره پیش عشقش 💔😅خدا میبینه اینا رو حرفایی که پشتم میزنه رو تهمتایی که میزنن چقد براش راحته آبروی ناموس خودش بردن به چه قیمت بخاطر چند تا جن-ده ؟؟

کسایی که تجربه کردن چطوری گذروندین این دوران چیشد تونستین به خودتون بیاین ؟؟چطوری آروم کردین خودتون با حرفا و نگاه های مردم چی ؟؟

من که احساس میکنم کل زندگیم نابود شده هنوزم نمیتونم باور کنم این بلا سرم اومده خودم تو خونه حبس کردم و فقط می‌خوابم تا بگذره این روزا میترسم از آینده اما ته دلم به خدای خودم باور دارم میدونم حتما حکمتی توش بوده میدونم که پشتمه 🙂🤍

خدایا میدونم که از این به بعد فقط خوشبختی در انتظار خودم و خانوادمه ...پس شکرت خدا جونم 🤍✨میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم🙂❤️

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

گور باباش اینطوری ک اون عین خیالش نیس و الان پیش عشقشه توام عین خیالت نباشه برو تو رابطه ی جدید

نمیتونم یکاری باهام کرده که از همه مردا متنفر شدم حتی دیگ نمیتونم به این فک کنم که بخام آدم دیگه ای راه بدم تو زندگیم حالم از همشون بهم میخوره 

خدایا میدونم که از این به بعد فقط خوشبختی در انتظار خودم و خانوادمه ...پس شکرت خدا جونم 🤍✨میشه برای حاجتم یه صلوات بفرستی مهربونم🙂❤️
۵ساله گذشته و من هنوز فکرم و زندگیم درگیره هنوز حالم خوب نشده

معلومه خیلی دوسش داشتین سخته درک میکنم  

میشه بپرسم چرا جدا شدین ؟

افرین که به خدا و اینده امیدواری💪💪💪💪💪💪👏👏👏👏👏👏ما میتوانیم.همیشه اینو به خودت بگو

من تو همه مراحل زندگیم بهش باور داشتم همیشه راضی بودم به رضای خودش میدونم آنقدر دوسم داشت که قبل عروسی متوجه این موضوع شدم الآنم بخاطر وجود خودش که طاقت آوردم 🙂🤍

معلومه خیلی دوسش داشتین سخته درک میکنم میشه بپرسم چرا جدا شدین ؟

مشکل اعصاب و روان

آقا هستم      محمود درویش میگه که :منو ببر توی اون حالی که قبل از تو بودم این طوری منصفانه تره           

مشکلم شوهرم نیست فقط. مشکلات داخل خونواده خودمونم ضعیفم کرده‌ . حس میکنم توانایی اداره زندگی و چالش هاشو ندارم. فقط کافیه بهم بگه بالای چشمت ابروئه که دلم بخاد جدا بشم و تنهای تنها بشم

رابطه ج...داشتید؟

نه منظورم اینه من با تمام وجود واس زندگیم جنگیدم عمرم گذاشتم پاهاش فقط خدا می‌دونه چیا رو تحمل کردم بخاطرش ...صدمو گذاشتم اون اولین مردی بود که تو زندگیم بود با تمام وجود دوسش داشتم و بهش اعتماد داشتم اما خیانت کرد بهم فک نمیکنم بتونم کسی دیگ ای رو راه بدم تو زندگیم از هر چی مرده زده شدم 

بچه ها منم تو فکر جدا شدن تو دوران عقدم. چیکار کنم به نظرتون؟

چرا ؟؟🙂💔اگه راه داره نرو  بمون و تلاشت بکن اگه مسئله خیانت و... نیست اگه میتونی درستش کنی بمون درستش کن  می‌دونی خیلی سخته جدا شدن خیلی مخصوصا تو جامعه ما دل کندن خیلی سخته

من تو همه مراحل زندگیم بهش باور داشتم همیشه راضی بودم به رضای خودش میدونم آنقدر دوسم داشت که قبل عرو ...

افرین منم عین توام.خیلی به خدای خودم باور دارم.من تو بدترین شرایط بهترین دانشگاه قبول شدم تو بدترین شرایطی که واسه ازدواجم پیش اورده بودن.ازدواج کردم همه اشناهمون حسودیشون شد و سوختن همشون بس که حسودن.دیگه باز توی زندگیم سختی های داشتم با همسر و خانوادش اونجوری که میخواستم خدا بازم بهم کمک کرد.خیلی به خدای خودم اعتماد دارم.پدر و مادرم هیچ کاره بودن فقط بهم نون دادن وسلام.خودم با کم خدای خودم این راه را اومدم

نه عزیزم اصلا این صحبتها نیست. اتفاقا پسر خوبیه. فقط چون موقعیتش خوب بوده همیشه اصلا قبول نمیکنه کسی باهاش بد رفتار کنه. تقریبا اخلاق بدش همینه. همیشه از موضع قدرت حرف میزنه. منم دیگه حوصله ندارم. تا میخاد ی حرفی بزنه میگم ول کنم تنها باشم

2801