2777
2789

وای چن روز پیش یه پست تو اینستا دیدم 

ف. ا. ل تایین سن ازدواج منصوب به ابو علی سینا

من با حلقه عقد بابام انجامش دادم

۴ بار ۲۳ دراومد (۲۰ سالمه)

عجیب بود یکی دوستامم انجام داد ۳ بار ۲۶

به نظرتون درسته

من چون منصوب به ابن سینا بود انجام دادم

البته که خود کسی هم که ف.ا.ل رو توضیح میداد گفت برای خیلیا درست دراومد ولی بازم جلوی خواست و اراده خدا رو نمیشه گرفت

(اونایی هم که نمیدونن اینجوری انجام میشه که یه لیوان را تا نصفه پر میکنید یه تار موی خودتون رو از یه حلقه ازدواج رد میکنید و با فاصله از آب توی لیوان میگیرید توی لیوان شروع به حرکت میکنه تعداد ضربات رو تا زمانی که به طور کامل ایستاد بشمرید اون سن ازدواجتونه)

از چشمهایش صدای شکستن قندیل های یخ به گوش میرسید...

فا‌ل خرافاته

فا‌ل دروغه

فا‌ل حقیقتی نداره

فا‌ل چرنده

خودتون رو با این چرت‌و‌پرتا گول نزنید

تا که در گستره عالم خاک، پارسی پابرجاست، نام فردوسی هست، تا که آواز و موسیقی ایران زنده است، نام زیبای تو آراسته‌اش خواهد ساخت. تا غروب رمضان هست و امید سحر، ربنای تو و مرغ سحرت نیز به‌جاست -- به یاد خسرو آواز ایران، استاد محمدرضا شجریان 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

براي نوه خاله مامانم،16 درومد ، الان 24هنوز همسر نداره

احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند  استالین دیکتاتور روسیهً ،خواست که برای او مرغی بیاورند او آنرا گرفت در حالیکه با یک دست آنرا میفشرد با دست دیگر شروع به کندن پرهای آن مرغ کرد مرغ از درد فریاد می زد و سعی می کرد از هر راه ممکن فرار کند. پس از پایان کار به یارانش گفت: "حالا ببینید چه اتفاقی می‌افتد" او مرغ را روی زمین گذاشت و چند دانه گندم جلوی او ریخت و از او دور شد همکارانش دیدند که مرغ بیچاره در حال درد و خونریزی او را دنبال میکند استالین با دانه‌های گندم ، مرغ را به هر گوشه از اتاق بسمت خود می‌کشید در همه این مراحل مرغ پی در پی ، او را تعقیب می‌کرد و قدم به قدم همراه او بود!!استالین گفت:مشاهده می‌کنید که مرغ با وجود تحملِ تمام دردهایی که من برای او ایجاد کردم؛ به دنبال من می‌آید  احمق‌ها به همین راحتی اداره می‌شوند!
فا‌ل خرافاتهفا‌ل دروغهفا‌ل حقیقتی ندارهفا‌ل چرندهخودتون رو با این چرت‌و‌پرتا گول نزنید

منم برای سرگرمی گرفتم وگرنه اعتقاد ندارم هیچی‌نمیتونه جلو خواست و اراده خدا رو بگیره

از چشمهایش صدای شکستن قندیل های یخ به گوش میرسید...