2777
2789

الان؟

فقط 30 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکت هدفمه باردار نیستم از تاریخ ۳۱ شهریور ۱۴۰۳ کاربری دست من بوده     من اینجوریم که میام کامنت مینویسم میگم ولش کن بابا بعدم پاک میکنم😂 بعضی موقعه هم میبینم هم نظرم با یکی دیگه کامنت نمینویسم اونو لایک میکنم😂                                    لوطفا لایک نکن                                                   ایران من ای جان من ای باور و ایمان من                                                                            آزاد شو از بند خویش زنجیر را باور مکن                                                                                            اینک زمان زندگی ایست

مدرسه ها داره باز میشه💀☠️

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بزار یکیش و بگم 

چند ماه پیش وسطای مرداد بود فکر کنم خابیدم تازه چشام گرم شده بود حس کردم صدای دویدن حیوونی مثله اسب یا خر نمیدونم چی بود ولی میدوئید تو اتاق بدش یهو چشام باز شد دیدم یه چی سیاه بالا سرمه اومد تکون بخورم نشد نمیدونم چی بود کوبیده شد رو دستم 

هنوز بد چند ماه دستم درد میکنه به شدته اون روز نه ولی خب ... 

اتفاقای زیادی افتاده اتفاقا داشتم به این فکر میکردم همه رو بنویسم بمونه واسه بچه هام 😂یادم نرههه

درخاست دوستی به نی نی یار گزارش میشه 💪
این که خوبه مخصوصا دبیرستان حیف من فارق التحصیلم

من میخوام برم دهم هعییی

اگه فقط یه روز یه روز دیرتر میومدم میشه سه سه سه 🥲     هعی من اگ از این فکرا داشتم الان داشتم پادشاهی میکردم اهای کسی ک با نظراتم مخالفی خوب مخالف باش😊          دیگه خیلی حرف توهم نخون میگم نخون های با توام حرف گوش نمیدی نه خوب گوش نده 😬 من چیکارت کنم 🤷‍♀️       خود درگیر هم خودتونید من دخمل خوبیم 😌🤞
بزار یکیش و بگم چند ماه پیش وسطای مرداد بود فکر کنم خابیدم تازه چشام گرم شده بود حس کردم صدای دویدن ...

وای فک کنم همزادتون بوده مادر بزرگ مامانم توسط همزاد هاشون ک😶ش 😶ت 😶ه 😶شدن 

وای فک کنم همزادتون بوده مادر بزرگ مامانم توسط همزاد هاشون ک😶ش 😶ت 😶ه 😶شدن

نمیدونم از دعاها و طلسم هاییه ک چن سال پیش داشتیم

درخاست دوستی به نی نی یار گزارش میشه 💪