2777
2789
کاشت خوبه زخمم اگه دلشو داری خوبهاسکین کر هم عالیه

اسکین کر اشباع شده شنیدم

زخم هم نمیدونم دلشو دارم یا نه ولی دوس ندارم اعصاب خودمو خرد کنم🥺

کاشتو چیزی ازش میدونی؟

خود شما چه دوره ایی رفتین؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اسکین کر اشباع شده شنیدمزخم هم نمیدونم دلشو دارم یا نه ولی دوس ندارم اعصاب خودمو خرد کنم🥺کاشتو چیزی ...

من هنوز دانشجوام 

خب بستگی ب جایی داره ک میخوای کار کنی ببین اون شهر و منطقه بیشتر چی نیاز داره 

سلاااام نازنین خوبی؟

یه مشورت میخواستم ازت من امسال میخوام بیام دانشگاه اصفهان میگم میشه یکم راهنمایی کنی جو اونجا چطوره 

من به اجبار خانواده چادر سر میکنم میترسم اونجا بهم توهین کنن 

یا دوست پیدا نکنم تو کل دانشگاه تنها بمونن 🥺🥹

همیشه فوبیای اینو داشتم تو دانشگاه تنها بمونم نتونم دوست پیدا کنم

بعد اینکه اذیت میکنن بچه ها سوژه بشم و اینا؟

ستاره کوچکی در کلمه ای بگذار و به آسمانم روانه کن.-بسیار تاریکم-
سلاااام نازنین خوبی؟یه مشورت میخواستم ازت من امسال میخوام بیام دانشگاه اصفهان میگم میشه یکم راهنمایی ...

جو دانشگاه در کل خوبه ولی بستگی داره چه رشته ایی بری...

اولش سعی کن یکم اجتماعی رفتار گنی و دوست پیدا کنی چون اولش همه با هم دوستن و بعدش اکیپ اکیپ میشن🤦🏼‍♀️

خیلیا چادر سر میکنن خیلیم قشنگه😍تازه اگه با وقار باشی و در عین حال خاکی و با دخترا صمیمی باشی مورد توجه از سمت خوبی قرار میگیری و خیلی حرمتتو نگه میدارن✨️ولی اگه قراره چادرو بذاری کنار از اول بذار چون مانتویی شدن وسط ترم وجهه خوبی نداره🤦🏼‍♀️

کلا بچه ها بالغن و دنبال سوژه نیستن و حتی اگرم باشن تو رو میشناسم ی دختر خیلی ماه و گلی😍بیشتر دخترایی ک با ۱۰ تا دوست میشن یا پسرای لاشی سوژه میشن😂

خلاصه رهااا کن ‌و خودت باش چون همکلاسی ها بعد ۴ سال میرن و اصلا کسی سراغی ازت نمیگیره مگر دوستای خودت،پس فعال باش،راحت باش،سعی کن به عنوان یه محیط برای رشد علمی ،شخصیتی و اداب معاشرت بهش نگاه کنی♥️

در نهایت خیلی محیط خوبیه و خوشبحالت که تازه شروع شده😍قراره کلی حس خوب تجربه کنی و یکمی حس بد که همش برای بالغ شدن و تحربه کردن لازمه و یکمی استرس مفید که بهش میگن استرس پیشرفت کع در همون موقعم از وجودشون رضایت داری و یه روزی دلت براشون تنگ میشه😍🥰

موفق باشی گلم🤗♥️

سلاااام نازنین خوبی؟یه مشورت میخواستم ازت من امسال میخوام بیام دانشگاه اصفهان میگم میشه یکم راهنمایی ...

قبل ورود به دانشگاه اگه میخوای ابرو برداری بردار،خوشتبپ  برو و کلا یه حوری برو که اگه خواستی وسطا ترم ارایش کنی و به خودت برسی نگن این دختزه اومد دانشکاه جو گیر شد...

البته اغلب اولش ساده ترن و به مرور هی تغییر میدن😂ولی اولش خیلیم ساده نرو یعنی یه حالت نرمال برو ولی به خودت رسیده باش‌...

امیدوارم خوب رسونده باشم بذار مثال بزنم

مثلا بعضی دخترا اولش با کلی مو توی صورت و سبیل و ابرو ها کلی موی چونه و لپ میاد میره دانشگاه و میبینه ای داد بیداد همه ابرو برداشته و ارایش کرده ان🤦🏼‍♀️

یهویی از فرداش ازونطرف بوم میوفته🤦🏼‍♀️😂اینا هم وجهه خوبی ندارن..

در نهایت اینو بدون که تو هم یه دانشجویی مث هزاران دانشحوی توی اون دانشگاه و واقعا ادما حواسشون به تو نیست...هر کسی بیشتر به خودش و دغدغه های خودش فکر میکنه و حتی اگه کسی حواسش به تو باشه و چیز خاصی یا سوتی ازت ببینه(ک اصن اینحوزی نیس و ترم اول همه رو هوان و حواسشون به خودشونه و تازه دارن محیطو درک میکنن)مطمین باش زود  یادش میره

پس رهاااا باش و خودت باش و لذت ببر♥️