2777
2789

به نظرم دهمتو مرور کن با کتابای تست جامع یا اگر میخوای چون سال اول دبیرستانته استسنائا این تابستون رو استراحت کنی باز خودت هر جور میدونی

خوشحال میشم تو تاپیکایی که درباره کنکور هست تگم کنید لطفا تا بتونم به یازدهمیا و دوازدهمیا کمک کنم که به اهدافشون برسن مخصوصا رشته ریاضی فیزیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوستم کل دهمش و مرور کرد و تستش و زد یعنی کلا دهم و فول شد و نصفه ی بعدش و پیشخوانیه یادهم و شروع کرد

یک صلوات برام میفرستی ؟مرسی قشنگم 💕امیدوارم توی زندگیت یهو یک اتفاق خوبی بیوفته که ندونی از خوشحالی چیکار کنی😊💕اگه حرفی میزنم قصدی ندارم پس لطفا ناراحت نشو😊💕

به نظرم دهمتو مرور کن با کتابای تست جامع یا اگر میخوای چون سال اول دبیرستانته استسنائا این تابستون رو استراحت کنی باز خودت هر جور میدونی

خوشحال میشم تو تاپیکایی که درباره کنکور هست تگم کنید لطفا تا بتونم به یازدهمیا و دوازدهمیا کمک کنم که به اهدافشون برسن مخصوصا رشته ریاضی فیزیک
منم دارم میرم از دهن به یازدهم تجربی واقعا هیچکار کافه نشستم رفتم خونه باز رفتم کافه

اگر رشته خوب و دانشگاه خوب مد نظرتونه باید واقعا اصولی بخونید

من دانشجو پزشکی هستم و واقعا کسی نبود راهنماییم کنه و اینطور بود ک مجبور شدم تاوان اشتباهاتم بدم و یکسال پشت کنکور بمونم

سعی کنید با جدیت و اصول گرا پیش برین و درست و کاربلد درست بخونید قدر بدونید ارزششو داره رشته خوب قبول بشید قطعا..

اینم ایدی یه مشاور دلسوز و حرفه ای

که میتونید ازشون راهنمایی بگیرید بدون هزینه راهنمایی میکنن

روبیکاhenle89