2777
2789

رفته بودم قهر دیگه نمیخواستم برگردم مادرم نزاشت به زور و هزار ترفند منو آورد باز تو این آشغال دونی 

از اول ابن چند روز بگم من و شوهرم رفتیم سه‌ر دیگه ماشینمون رو که تازه خریدیم تحویل بگیریم

اونجا دو روز طول کشید یک شب موندیم خونه خواهرشوهر

یسری دلخوری ها پیش اومد بین من و شوهرم باز جهنم کردم

روز آخر که یک ساعت دیگه برمیگشتیم خونمون یه دلخوری ریزی پیش اومد من هم یه عکس که روی دیوار دستشویی 

شماره به زن خراب بود و این عکس گرفته بود رو نشون دادم

و گفتم این چیه گفتم همینطور الکی گرفتم

بعد گفتم منو ببر خونه مادرم مهمونی خیلی وقته نرفتم

خواهرشوهراینا هم میومدن که خواهرشوهرم وقتی فهمید من میرم خونه مادرم اخم کرد دیگه باهام جرف نزد

من البته انتظار داشتم شوهرم اصرار کنه نرو بیا بریم خونمون و فلان ولی برد خونه مادرم

خلاصه اصلا زنگ نزد بهم من هم زنگ میزدم سرد جواب میداد 

امروز صبح زنگ زدم کی میای دنبالم یکم گله کرد مگه نرفتی قهر کجا میای و غروب اومد 

مادرم هم اومد خونمون

بعد شوهرم تو خونه گفت نمیخواستم بیتم دنبالت دیگه ولی باز اومد

بعد مادرشوهرم گفت دیشب که ماشینو آوردن کیک و اینا خریده بودیم عمه شوهرم و برادرشوهرا و همه شام بودن 

خب جشنه دیگه 

بعد من دود داشت از کلم بالا می‌رفت

جاری هم شکلات و اینچی،ا آورده بودن مادرشوهر هیچکدوم رو به من نداد

کلی به شوهرم تیکه انداختم

انگار دیوونه شدم

اینو هم بگم مادرم دو سه کیلو شیرینی خامه ای و دو میلیون پول آورده بابام هم دو میلیون و یه قربونی آورده بود واست ماشین ما

ولی خانواده شوهرم خودشون که هیچی ندادن اصلا انگار وظایفشان نیس

برادرش یک شیرینی و اون یکی یه شکلات که اصلا من ندیدم

اونوقت شوهرم همیشه مارو کم ارزش میدونه

من نمیذاشتم خانوادم بیارن اما اینا به ابن پفیوز اهمیت میدن آخه چرا

عزیزم واسه ماشین نوی ما رسم نداریم چیزی ببریم البته شاید رسم و رسوم شما با ما فرق داره

خانوادت هم اشتباه میکنن باج میدن به شغال

سلامتی اون ک وقتی تو بغلم میگیرمش همه ی وجودم میلرزه…نه از ترس یا از لذت،نه!!!!!!!!واسه وحشت از فردای بدون اون…!!

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برای اینک ماشین خریدین براتون کادو میارن؟

بر عکسه‌؟مگه شما نباید شیرینی بدین؟

ناگهان خوابی مرا خواهد رُبود ••• من تهی خواهم شد از فریادِ درد ••• خاک می‌خواند مرا هر دم به خویش ••• می‌رسند از رَه که در خاکم‌ نهند ••• آه شاید عاشقانم‌ نیمه شب‌ ••• گل به روی گورِ غمناکم‌ نهند ••• لیک دیگر پیکرِ سردِ مرا ••• می‌فشارد خاکِ دامن گیر  و پاک ••• بی تو دور از ضربه های قلبِ تو ••• قلب من می‌پوسد آن جا زیرِ خاک ♡

وای خدا از وقتی نی نی سایت رو دیدم که این زن و شوهرها سرهرچیزی بحث میکنن و قهر ودعوا به خودم افتخار میکنم که تو این چند ساله زندگیمو تو آرامش نگه داشتم وانقدر با سیاستم خدایا شکرت😁 

هیچ اتفاقی،اتفاقی،اتفاق نمی‌افتد☘️صبر اوج احترام به حکمت خداست
عزیزم کنجکاو شدم ماشینتون چیه اینقدر دعوت گرفتین و بریز بپاش کردین؟چرخش براتون بچرخه آن شالله

گرون نیست پرشیاست ولی چون ماشین اول ماست خانواده ها هم ندار نیستن ما تازه ازدواج کردیم بعد شوهرم مریض بود خوب شده ایتا ذوق میکنن

کلا نه سیاست داری نه رفتار کردن پیش بقیه رو بلدی مادرت عاقل استبرای ماشین شما بقیه وظیفه ندارن کادو ...

منم رفتارم اینجوریه . وقتی شوهرم به طرف خودش مخصوصا خواهراش اهمیت الکی میده و خیلی تحویلشون میگیره حرصم درمیاد

نمیدونم چطور رفتار کنم؟؟؟