2777
2789
عنوان

من چیکارکنم توی مدرسه توجه کنن

| مشاهده متن کامل بحث + 29825 بازدید | 809 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تنهایی که نمیتونم. نه میتونم مستقل بشم، نه به بلوغ فکری رسیدم. نه انقدر آی کیوش رودارم که بهش فکرکنم ...

توهم خجالتی هستی و هم ضعف اعتماد بنفس داری 

ینفر راهکار خوبی بهت گفت ولی سرسری ازش رد شدی 

فقط میگی نمیتونم 

آدمای بی اعتماد بنفس اینطورن جرئت انجام دادن هیچ کاری رو ندارن 

در دلم کسی جا دارد که در تمام زندگی ام ،او را حس میکنم و به خاطر وجودش با خداوند در خلقتش شریک شده ام.ندیده دوستش دارم و عاشقانه منتظر حضورش در آغوشم هستم ❤
نه مدرسم رو عوض نکردمهوممم مرسی واقعا مهربونییی. ایدی تلگراممو بدم بیا تلگرام یا راحت‌نیستی ازینجا د ...

راستش پی وی تلگرام راحت نیستم اگه میشه همینجا چت کنیم

درخواستت رو قبول کردم پیامم بده

چقدر منو یاد بچگیم میندازیمنم دوستی نداشتمتا اینکه با کتاب و انجمن اسلامی آشنا شدم خودم رو رشد دادم ...

بسیجی نیستم

جان چہ مي‌دانست، ازدنیـا چہ خواهدکشید =)
توهم خجالتی هستی و هم ضعف اعتماد بنفس داری ینفر راهکار خوبی بهت گفت ولی سرسری ازش رد شدی فقط میگی نم ...

خب من جدی دوست دارم یکی منو دوست داشته باشه یا توجه کنه. تنهایی چرا خودمو دویت داشته باشم وقتیکه کسی منودوست نداره 

جان چہ مي‌دانست، ازدنیـا چہ خواهدکشید =)
خب من جدی دوست دارم یکی منو دوست داشته باشه یا توجه کنه. تنهایی چرا خودمو دویت داشته باشم وقتیکه کسی ...

اول خودت باید خودتو دست داشته باشی که بقیه هم دوست داشته باشن به خودت برس خوب حرف بزن رو فن بیانت کار کن جدی بگیر شمرده حرف بزن خوش رفتار باش خونگرم باش درس هاتم درحد متوسط بخون بیشترم اگه خوندی دیگه بهتره همه باهات دوست میشن به دنبال بقیه برای کمک کردن نباش خودت به خودت کمک کن خودت پیش قدم شو هوش هیجانی رو بالا ببر تو گوگل سرچ کن مطمئنم موفق میشی 

خب من جدی دوست دارم یکی منو دوست داشته باشه یا توجه کنه. تنهایی چرا خودمو دویت داشته باشم وقتیکه کسی ...

عزیزم مشکلت همینه تو می خوای دوستت داشته باشن تا خودتو دوست داشته باشی ولی تا وقتی که خودتو دوست نداری انتظار نداشته باش بقیه هم دوستت داشته باشن.  

زمان چالشمون‌هم به پایان رسید🫤✌🏻                         😂           
2801