2777
2789

نمیدونم چم شده از بس سختی کشیدم تو این یکسال تازگی ها حالم بده هر روز احساس تهوع و سردرد دارم من مجرد هستم مادر و پدرم دو تا فلج هستن اونا از من سواستفاده میکنن هیج وقت تشکر ازم نمیکنن اونا وظیفه من میدونن که دک تاشون رو نگه داری کنم ولی با خواهرم که داره طلاق میگیره هیچ فرمونی نمیدن هیچ تازه منو مجبور میکنن کارهای اونو انجام بدم همه پولا برا اون هست همه محبت ها واسه اون ولی من هیچ سهمی تو هیچی ندارم و خواهرم پرخاشگر هست که منو وسیله خالی شدن عقده هاش میدونه مرتب بهم توهین میکنه فحش میده جنگ روانی شدید انگار که یه معتاد هروئینی تعادل نداره اونجوری هست خلاصه که مادرشوهرش ده تا شکایت دروغی کرده برا اذیت کردن ما و من شدم بدبختی که باید دنبال اینا برم چون خواهرم تن پرور هست و مادرشوهرش از من و مادرم هم شکایت الکی کرده دلم خیلی پره یکی خواهر نمک نشناسم که دلسوز خونواده نیست یکی خونوادم که قدر منو نمیدونن متاسفانه مادرم وقتی بدونه پول نداریم به مت فشارهای روانی میاره که حتما باید فلان چیز رو بخرم آخه من از جوونیم گذشتم دارم تباه میشم چیکار کنم

از اون خونه با تحصیل و شغل دور شو 

حالمون بخاطر اتفاقات بد زندگیمون بده؟ نه ! بخاطر گفتگوهای ذهنیمون بده  . / اگر کانال ایتا خوب و پرمحتوا دارید به من هم معرفی کنید /حلقه اتصال حرف هایی که باید بزنی و ندانند تویی: https://qahr-o-ashti.blog.ir/

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اول برو سر کار، انشاءلله بتونی مستقل بشی و برای پدر و مادرت هم پرستار بگیری

اینجوری بیشتر سر کار و کتابخونه باشی کمتر کنارشون باشی برات بهتره

به جاش با حقوقت پرستار براشون بگیر در راه خدا هم خیلی ثواب داره برات

2799
اول برو سر کار، انشاءلله بتونی مستقل بشی و برای پدر و مادرت هم پرستار بگیریاینجوری بیشتر سر کار و کت ...

کمرم شکسته قبلا از بابام نگه داری میکردم ولی دو تا خیلی سخته دارم سکته میکنم از بس اذیتم

کمرم شکسته قبلا از بابام نگه داری میکردم ولی دو تا خیلی سخته دارم سکته میکنم از بس اذیتم

به خواهرت بگو دست تنها نمیتوتی از پس این هنه کار بربیای

یا کمک کنه

یا پول پرستار بده

یا از مراکز دولتی رایگان و خیریه ها کمک بگیرید