2777
2789

میخواستم اونجا بنویسم که قفل هست ما دو سال پیش عید برامون مهمون اومد چند تاخانواده از فامیلهای نزدیک خودم   کلا نزدیک ۲۰ نفر بودیم   نزدیک شام بود  شوهرم گفت بمونید برای شام با این که وضع مالی انچنان خوبی نداریم  از یکی از  رستورانهای شهرمون  که کیفیت غذاشم خوبه انصافا و پرمشتری هست کباب گرفت مهمونا خوردن و رفتن دو سه شب بعد خونه مادرم بود همان مهمانها بودن تصمیم بر ان شد هر کی سهم خودشو بده برن از یه رستوران لوکس یکی از شهرهای اطرافمون غذا بگیریم 

خلاصه موقع شام   شوهر خواهر بزرگم فرمودن به این میگن کباب نه اونی که شما گرفتی شوهرم طفلی چیزی نگفت اما من هنوزم یادم میفته ته دلم خالی میشه  و بغض بدی تو گلوم گیر میکنه هدف من از این تاپیک این بود لطفا بیشعور نباشیم صاحب خانه کلا صدشو برای مهمون میزاره با یه شب غذای مثلا بد خوردن کسی نمرده مراعات کنیم زندگیا سخت شده ⚘ 

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 

کاملا باهات موافقم 

این حرفش خیلی زشت بود 

میشه تو تاپیک منم نظرتو بگی 😢برام مهمه 

از دخترک عاشق پرسیدند چقدر عشقت رو دوست داری ؟ دختر خنده ای کرد و گفت اگر نباشه میمیرم...لیلی و مجنون این زمانه ازدواج کردند و صاحب دو تا بچه شدند ... یک روز لیلی به مجنون اصرار کرد که راهی سفر بشیم اما مجنون بدون هیچ دلیلی راضی نمیشد ...بالاخره بعد از کلی اصرار دخترک ، مجنون ما راضی شد ... اما این سفر آخر آنها بود‌.. سال ۱۳۹۵ ماشینشون تصادف کرد.. مجنون قبل از رسیدن به بیمارستان فوت کرد و لیلی بعد از کلی جنگ با مرگ و زندگی وقتی فهمید شوهرش آسمانی شده او هم پر کشید و بچه ها یتیم شدند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

ما ی بار مهمانی بد دادیم غذامون خراب شد 🥲😂 بنده خدا مادربزرگم هل شد بله برون پسرش قیمه نثارم سخت برنج شفته شده بود قیمه بدمزه ولی بیخیال مگه فقط واسه شکم باید رفت؟ خوش گذشت ولی

❤️هر کجا امضامو دیدی برام دعا کن لطفا❤️ آلان بیشتر از همیشه به دعاهاتون نیاز دارم 💚 صلوات فرستادی بگو برات جبرانش کنم💫

من بعد از ازدواجم هم میزبان بد دیدم هم مهمان بد.از دختر خاله همسرم که اومده بودن خونه همسرم اینا و داشت زندگیمو نابود میکرد تا برادر شوهرم که اومد خونه ام دعوا راه انداخت و نمک خورد و نمکدون شکست و جاریم که اومد خونمون بعد گفته بود بچمو میخواستن بکشن و...جالبه تا قبل از ازدواجم چنین چیزهایی تو خوابم هم ندیده بودم.خیلی خاطره دارم اگر بگم شناسایی میشم.و به قومیتها بر می خوره

عزیزم ناراحت نباشید بی شخصیت بوده دیگه .

مطمئن باشید اونی که یکبار بد شما رو گفته قطعا میره بجای دیگه حتی غذایی که اون شب گفته خوبه رو هم میگه بد بوده .

هر جایی پشت سر نفر قبلی میگن به دل نگیرید حرفاشونو.

من تو اون تاپیک فقط صفحه اول یچیزی گفتم و تاپیک رو ترک کردم چون تحمل اینکه این همه آدم بیان و انقدر راحت پشت سر بقیه بد بگن رو نداشتم. این آدما زیادن فقط نسبت بهشون بی تفاوت باشید .

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
عزیزم ناراحت نباشید بی شخصیت بوده دیگه .مطمئن باشید اونی که یکبار بد شما رو گفته قطعا میره بجای دیگه ...

میگم جدیدا میبینی پنکک لاکچری کویین خیلی تبلیغ میکنن. این پنکک چطوره خوبه  با کرم پودر دیگه میشه استفاده کرد.  اخه اونا اصلا بدون کرم پودر میزنن. بعد استفاده. بدون کرم پودر پوسته پوسته خشک نمیشه. 

خوشبختانه عاقل شدم و در چهل سالگی با همشون قطع رابطه کردم.یعنی وقتی که عقلم کامل شد

الان چهل و دوسالمه چهار سال پیش یهویی به خودم اومدم و گفتم دیگه بسته.به همسرم گفتم از همتون بدم میاد دیگه با هیچکدوم از اقوام و خانواده ات نمی خوام رفت و امد کنم و تمامش کردم.اوففف یادم میفته به رفتاراشون از خودم بدم میاد.همشهری نیستیم.از یه قومیت هم نیستیم.خیلی عجیبن

میگم جدیدا میبینی پنکک لاکچری کویین خیلی تبلیغ میکنن. این پنکک چطوره خوبه با کرم پودر دیگه میشه است ...

خوبه کاور خوبی داره و سبکه با کرم پودر یا بدون کرم پودر همه جوره میشه استفاده کرد ولی پنکک کلا خوب نیست . از بی بی کرم یا سی سی کرم استفاده کن که ضرری برای پوست ندارن .

یا یه کرم پودر فول کاور مثل لورال بگیر و زیرش پرایمر بزنه خیلی بهتر از پنکک رو صورت می‌خوابه 

سوال در مورد عطر و میکاپ و لوازم آرایشی داشتید ریپ بزنین😁💄🍒💅دخترممممم پروفم طنزه🦋 کاربر محترم نظر من خطاب به استارتر هست پس اگه مخالفی سکوت کن و رد بشو👏😑اگه توهین کنی مطمئن باش سکوت نمیکنم جواب برای بی ادبا زیاد دارم و همتونو حریفم😂🗡🗡آقایون درخواست ندید😑
2801