2777
2789
عنوان

ماااااااااااااااااااااااااااااااااشین میخوام

| مشاهده متن کامل بحث + 97 بازدید | 21 پست
ایشالا که قسمت هم میشین عزیزم

چه عجب یکی قلبمو مچاله نکرد

مرسی بابت دعای قشنگت

حتما بار بعدی که خواستم ختم 124 هزارتایی صلوات گرفتم نیتتو میزارم توش

اسمت چیع؟

خدایا من و او را بی هم مبین و بی هم مخواه =)))گوردوم وورولدوم))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر مهربونی شما، خیلی ممنون عزیزم لطف داری نازنینه اسمم

من مهربون نیستم ولی امیدوارم خدا مهربون باشه  آرزوهای محالمون رو براورده کنه

عزیزم من الان کلی ختم دارم تا 40 روز دیگه اینا تموم میشه 

بعدش برات 124 هزار صلواتو میفرستم 

خدایا من و او را بی هم مبین و بی هم مخواه =)))گوردوم وورولدوم))از هرکسی که این امضا رو میخونه یه خواهش دارم>>>>>>میشه به خدا بگی صلاحشو بزار تو آرزو هاش این دختر از بس سختی کشید و نرسید و همه گفتن صلاحته خسته اس .....
من مشابهش رو دیدم، دوست خودم پراید داشت همش گوشه پارکینگ بود، گفت میترسم سوار بشم دست فرمونم خوب نیس ...

منم تازگی بعد از کلی پس انداز کردن تونستم یه پراید بخرم از پس انداز خودم. ولی میترسم، سوار نمیشم. پشیمونم از خریدنش، میگم کاش با همون اتوبوس و پیاده میرفتم اینور اونور، 

خوشبحال دوست شما. 

انشالا شما هم زود به آرزوت برسی. ولی واقعا بنظرمن رانندگی کار سختیه. چه عیب داره مثل ملکه ها بشینیم یکی مارو ببره بیاره؟😉😉 کاش میشد.

من مشابهش رو دیدم، دوست خودم پراید داشت همش گوشه پارکینگ بود، گفت میترسم سوار بشم دست فرمونم خوب نیس ...

دست فرمونم خوبه 

سالها حسرت ۲۰۶ داشتم

۹ساله دارمش

اوایل انگار رو‌ ابرا بودم ، الانم خیلی دوستش دارم 

ولی خب 

دل و دماغ ندارم ، حال روحی خوبی ندارم

اجبار همسرم نباشه سال تا سال از خونه بیرون نمیرم

بیرون رفتنی هم با ماشین همسرم میریم 

گهگداری یه کار واجب پیش بیاد ، بیرون میارمش

کاش نداشتم ، کاش هیچی نداشتم

ولی پسرم سالم بود 

۴ساله آسمون آوار شده رو‌ سرم

ببخش ، دلم گرفته بود

هرچند خدا حرفای منو نمیشنوه 

ولی از ته دل برات آرزو‌کردم که بالاتر از چیزایی که میخوای رو‌داشته باشی با سلامتی و‌دل خوش

یُورولمیشام اِله یورولمیشام کی  اُوزوم اُوزومه یازیخ لیغیم گَلِی