2777
2789
عنوان

دلم با شوهرم صاف نمیشه چکار کنم

91 بازدید | 6 پست

تقریبا ۲۰ روز پیش مادر همسرم خونه مابود .من و همسرم رفتیم بیرون خرید داستیم.. تو ماشین سر یه موضوع الکی دعوامون شد که شروعش از ایشون بود .بعد یه دفعه یه فحش بد به من داد که مخم سوت کشید .دیگه  من سکوت کردم .مادر شوهرمم تا خونمون بود به بهترین نحو ازش پذیرایی کردم ولی کلا با همسرم سر سنگین بودم و اگه واجب بود حرفی بزنم پی ام میدادم تا امروز

که بالاخره اومد و عذرخواهی کرد ولی به هیچ وجه دلم باهاش صاف نمیشه و واقعا دلم نمیخواد باهاش حرف بزنم .نمیدونم چه جوری فراموش کنم .حسم خیلی بده

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

این چیزا رو فراموش نکنی

کم کم عادی میشه

دیگه عادتش میشه بی احترامی بهت

شریک زندگیته ببخش غریبه که نیست

بیشتر آدما تو عصبانیت کنترل زبونشونو ندارن متاسفانه

https://rubika.ir/audiobook_partاینجا باشید فوق العاده ست پر پادکست کتابای برتر روانشناسی وکتاب های سال جهان   و مشاوره های جالبه مخصوصا درمورد رابطه ....هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃
این چیزا رو فراموش نکنیکم کم عادی میشهدیگه عادتش میشه بی احترامی بهتشریک زندگیته ببخش غریبه که نیستب ...

دست خودم نیست خیلی دلم شکسته .البته تو رژیم سخت بود و سر درد داشت ولی باز هم دلیل به فحش دادن نیست 

و خدایی که در این نزدیکی ست...لای این شب بوها....پای آن کاج بلند..روی آگاهی آب ...روی قانون گیاه
دست خودم نیست خیلی دلم شکسته .البته تو رژیم سخت بود و سر درد داشت ولی باز هم دلیل به فحش دادن نیست

آره

گرسنگی خیلی رو مغز تاثیر داره

مخصوصا مردا

https://rubika.ir/audiobook_partاینجا باشید فوق العاده ست پر پادکست کتابای برتر روانشناسی وکتاب های سال جهان   و مشاوره های جالبه مخصوصا درمورد رابطه ....هیچ وقت کسی رو به خانواده تون ترجیح ندین چون بی نهایت پشیمون میشین 😔 ... هیچ کاری رو بدون فکر وبرنامه ریزی انجام ندین حسابی ضرر می کنین و عقب می افتین...زیاد حس ها وافکارتون رو روی کاغذ بنویسید بهترین تراپیه...حتما رو کاغذ باشه🌺خدایا آن را که عقل نداده ای چه داده ای؟🙃