2777
2789
عنوان

پوست دستم سوخته

118 بازدید | 11 پست

هفته پیش به مدت دو ساعت رانندگی کردم 

یادم رفته بود که دستکشم رو بیارم پوست دستم خیییلی آفتاب سوخته شده 

از نظرتون خوب میشه ؟اخه قسمتی که ساعتم قرار داره سفیده بقیه قسمش تیره شده 

الان اصلا جلوه جالبی نداره اذیت میشم مخصوصاً اینکه آستین مانتو هام کوتاهه الان تا دو بند انگشت بالا تر مچ تیره شده بقیه اش سفیده 🤕

راهکاری دارید مجدد مثل قبل شه؟

کاربری دست منو دختر خالمه که من دانشجو هستم و اون نیمه دانشجوچون  داره واسه کنکور میخونه ولی یه ترم مرخصی گرفته مثل قبلاً خود من 😄پس لطفاً نگید چرا تاپیکا کمی متناقضه مرررررسی ♥️

همین الان ک داشتم به دست افتاب سوختم نگاه میکردم تاپیکتو دیدم من تو شمال با افتاب سوخته خیلی بد شده ولی حال ندارم برم دکتر 

حس هفتمی ام..کاربران عزیز ما آپدیت شدیم نسخه های قبلی غیرفعاله و هر حس ششمی در سایت می بینید فیک هست لطفا فقط از نسخه ی حس هفتمی استفاده کنید🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
دستت رو ضد آفتاب بزن یاهم دستکش دستت کن

آخه چقدر طول می‌کشه 

بخدا ضد آفتاب میزنم همیشه دستم رو .

اما یه بار فقط یادم رفت 

گند زد به پوستم 😫

کاربری دست منو دختر خالمه که من دانشجو هستم و اون نیمه دانشجوچون  داره واسه کنکور میخونه ولی یه ترم مرخصی گرفته مثل قبلاً خود من 😄پس لطفاً نگید چرا تاپیکا کمی متناقضه مرررررسی ♥️
آخی🥺 ضد آفتاب حتما از این به بعد به دستات بزن برای سفید شدن قسمتهای سوخته هم شنیدم ویتامین سی و رتی ...

خدا کنه خوب شه 🤕

ممنون 

زینک اکساید بزن

واقعاً نتیجه میده؟