2777
2789

ی ماه میشه کارآموزم ولی هنوز جای همه داروها و بلد نیستم چهل پنجاه درصدشونودیاددگرفتم داروهای otc رو اکثرا بلدم میتونم بدم مشکلم اینه که بعد یماه هنوز جای داروها و قشنگ یاد نگرفتم همکارام بهم گفتن قشنگ یاد نگرفتیا☹️دکترم انگار آزمون راضی نیس🥲احساس خنکی میکنم 

شما از یه کارآموز انتظار دارین بعد یماه چیا رو بلد باشه؟؟؟؟

دوره هم ندیدم قبلا

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799
اره

ما ی داروخانه نزدیکمون هست بنظرت حتی اگه نخوان استخدامم کنن قبول میکنن چند مدت کاراموزی بدون حقوق برم؟ بعدش بگردم دنبال جای دیگه واسع کار

جهنمی ساخته به وسعت تمام تاریخ، بر منبرش نشسته و از بهشت میگوید...#☀🦁⚔️
میشه دوتا سوال بپرسم؟خداییش دست خط دکترا رو چطور میتونین بخونین؟جایگاه قرار گیری دارو ها بر اساس گرو ...

اره تقریبا مثلا یه قفسه مربوط به داروهای اعصاب روانه یکی دیگ قلب ....

در مورد دست خط هم باید بگم اگه داروها و بشناسی همشونو بلد باشی زیاد سخت نیس الان هم که همه نسخه ها الکترونیکی شده

اره

بعد اینکه من اصن دانشجو ام کلاسام صبحه 3 روز در هفته 

ولی 2 روز غروب کلاس زبان دارم

اگرم واسه کاراموزی بدون حقوق قبولم کردن قبول میکنن خودم تایمشو مشخص کنم ک کی برم کی بیام؟ مثلا روزایی ک دانشگاهم غروب برم روزایی ک کلاس زبان دارم صبحا

تا ترم بعد ک کاراموزیم تموم شه و کلاسامو کلا غروب بردارم

درسته ولی اینا انتظار دارن بعد یماه من جای همه داروها و بلد باشم

شاید مسئول داروخونه یه خورده آدم سختگیری باشه ولی ایشون خودشون صاحب داروخونه بودن و درنظرشون ۶ماه برای راه افتادن مدت زمان مطلوبی بود

نمی‌دونم همه چی بستگی به خودشون داره ولی معمولا بین یک ماه تا سه ماه

میدونم میگم قبول میکنن بدون حقوق کاراموز؟ 

2801