2777
2789
عنوان

این خانومه چرا اینطوریه

266 بازدید | 38 پست

فامیل مونه مامانم بهش ۲۰۰میل پول داد گفت بی زحمت زود پسش بده برای دخترم میخواستم یه چیزی بخرم دیگه گفتم شما نیاز دارید دادم اونم گفت باشه الان ببینید چی گفته شات میزارم و زود برمیدارم

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم🌿💐

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

برادرش پول پارو میکنه نمیدونم چرا ازش پول نمیگیره بده به ما

سپاس یزدان دختری ایرانی ام/از نژاد و تیره ساسانی ام/به کوروش به ارش به جمشید قسم/به نقش و نگار تخت جمشید قسم/یگانه پرستم اهورایی ام/زِ بد گونه های جهان عاری ام/به کردار و پندار نیکو منم/شاه ایران دختر کوروش منم🌿💐

قبل اینکه قرض بدین چرا این فکرو نکردین

گفت ای موسی ز من می‌جو پناه/با دهانی که نکردی تو گناه/گفت موسی من ندارم آن دهان/گفت ما را از دهان غیر خوان. ماشاءالله لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ الْعَلِیِّ الْعَظِیمِ. ممنونم که این ذکرو برای حاجت روا شدنم خوندی🙏💚

بزار عکسو دیگه

چیزی که از آن توست ، تورا پیدا خواهد کرد                    عشق معلمی😍💖                                                                  اگه خدا بخواد خانم معلم اینده                         

اسی ببخشید یه سوال از نی نی یار دارم 

اجازه میدی تگش کنم سوالم رو بپرسم؟؟

بحث کردن با یک احمق، ثابت میکند که دو احمق وجود دارد.☺️                                                                                 

[QUOTE=353853489]برادرش پول پارو میکنه نمیدونم چرا ازش پول نمیگیره بده به ما[/QUOTEاون اگرخوش حساب بود برادرش بهش قرض میداد

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بخدا الان چندماهه همینومیگه💔😐

2801