2777
2789

گفتم بعد 18سالگی میخوام عمل کنم میگن نه دماغت خوبه

الکی میگن بینیم افتضاحه هم کجه هم بزرگه هم قوز داره( همه این موارد رو به مقدار کم داره ولی ترکیبش باهم خیلی بد شده) 

گند زده به قیافم

چطور راضیشون کنم؟   

خودم که پول ندارم باید اونا بدن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

توصیه‌ی همیشگی من به دخترا وقتی میگن میخوام فلان کار کنم ننه بابام نمیزارن 

کار کنید خودتون پول دربیارید هرکاری دلتون میخواد انجام بدید کسی دخالت نمیکنه 

ولی حالا غیر از این باید بگم چون ۱۸ سال رو رد نکردی دماغت پف داره و قراره بخوابه و اینکه چرا خودتو به خاطر نگاه بقیه ببری زیر تیغ جراحی 

مامان منم راضی نیس ولی خب میخوام خودم پول جمع کنم از الان تا 4 سال دیگه

"بهبود نیافتم فقط همه چیز را با خوابی آشفته پشت سر گذاشتم!..🖤" نام کاربری من(ویارا) از یک واژه در زبان لری گرفته شده به معنای "به یاد مانده" 🌱
2804
توصیه‌ی همیشگی من به دخترا وقتی میگن میخوام فلان کار کنم ننه بابام نمیزارن کار کنید خودتون پول دربیا ...

دقیقا من به خاطر مشکل تنفسی آیم رفتم الان خیلی پشیمونم واقعا عمل سختیه الآنم الانه کل صورتم درد میکنه

انسان ها همان چیزی هستند که در آینه می بینند😎🥺😔
توصیه‌ی همیشگی من به دخترا وقتی میگن میخوام فلان کار کنم ننه بابام نمیزارن کار کنید خودتون پول دربیا ...

اخه چطور پول دربیارم قبل 18سالگی

بابا بینی من خیلی ضایعه 

به خدا اگه قوز نداشت و صاف میبود عمل نمیکردم

دقیقا من به خاطر مشکل تنفسی آیم رفتم الان خیلی پشیمونم واقعا عمل سختیه الآنم الانه کل صورتم درد میکن ...

خب استخون و غضروف بینی رو برش میدن درد که طبیعیه حالا شما ضروری بودی ولی اونی که به خاطر زیبایی الکی میره زیر تیغ واقعا باید براش متاسف شد

2801