2777
2789
عنوان

چرا با وجود سختی های ازدواج بازم خانما ازدواج میکنن

| مشاهده متن کامل بحث + 1867 بازدید | 132 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی با ازدواج عشق تجربه میکنی باهم گفتن و خندیدن و مراقبت ازهم و باهم سفر رفتن باهم دردل کردن تصمیم گرفتن  وقتی ازدواج عشق باشه و کلی دوتایی های خوب و آرامش بخش   عشق سختیشو میشوره میبره

پاسخگوسوالاتتون درزمینه روانپزشکی و روانشناسی تو تاپیکتون صدا بزنید

تهش شاغلم بشی ، ازدواج میکنی دیگه .

ته سرنوشت همه ازدواجه .

دیگه خودت و شانست ، که ازدواجت خوب باشه یا بد

در این جهان فقط یک دین است، که پیروان چندانی ندارد و آن دینِ انسانیت است ..!
فکر میکنی...پشیمون باشه تقصیر خوده ادمه

کی چنین نسخه غلطی پیچیده؟! اگه مثلا مرد خیانتکار باشه تقصیر زنه هستش که شوهرش خیانت کرده؟! اونم ماشالله که تو ۹۰ درصد مردا ایرانی خیانت هست

من شاغل مجردم دیدم موفق وپولدار اره شانسیه

پولدار هستن 

ولی انسان ها نیاز به همدم دارن ، مگر اینکه دوست پسر بگیره

موافق نیستم 

ازدواج معنیش رو برای خودمون بد کردیم 

عشق و تعهد رو جشن میگیریم و این خیلی قشنگه 

من دوست دارم و داشتم این عشق تو زندگیم باشه

به قول شما اشپزی،بچه داشتن،تمیز کردن خونه خودت 

خیلیم قشنگه 

شاغل هم هستم و بازم نظرم همینه و گاهی میگم کاش بخش بیشتر زمانم خونه بودم و به امور خونه میرسیدم چون خیلی حس خوبیه

چرا جملات سطحی‌تان را با «ما مرد‌ها با ما زنها»شروع میکنید؟لطفا کژی،کمبود های عاطفی و ایراداتتان را به پای کل جمعیت زنان یا مردان ننویسید.مثلا بگویید من زیاد دروغ میگویم نگویید ما مردها نمیتوانیم راست خیلی چیزها را بگوییم.یا بگویید من بداخلاقم نگویید ما زنها تمام پاییز خلقمان تنگ است...     (کاربر واحد پشتیبانی)
خودتو خوب کن...طرف تورو میپرسته..دستات میبوسه...خیلیا دیدم اینجورین...فرق نمیکنه خانم باشی یا اقا

منظورت از خوب بودن چیه؟

2801