2777
2789

برادر کوچیکه من چندسال عاشق دختری از فامیل بود از همون بچگیش و خلاصه هرکاری کردیم و داداشم کرد نشد 

یعنی کاری نموند که نکرده باشیم

دختره دلش با داداشم نبود و هیچ جوره بله نداد که نداد

از اونموقع به بعد 

داداشم یکجوری شد 

خیلی‌ عادی میاد و می‌ره 

خیلی‌ عادی می‌خنده و می‌خوابه 

اما داداشم از اون زمان تا الان اگر که قبلا وسواس داشت رو لباسش دیگه وسواس نداشت اصلا براش مهم نبود چی می‌پوشه..

قبلا که موها سر و ریشش همیشه مرتب بود دو روز یکبار می‌رفت آرایشگاه الان تا شبیه جنگلی ها نشه نمیره اصلاح نمی‌کنه ..

داداشم که برای خرید هرچیزی خیلی ذوق می‌کرد الان حتی ماشین شاسی بلند خرید عین خیالش نیست..

داداشم که پراید قدیمی داغون داشت این‌قدر بهش میرسید هروز میشست الان ماشین ۳ میلیاردیش دو لایه خاک نگیره کارواش نمیبره..

داداشم که روی خورد و خوراکش شدیدا حساس بود الان مهم نیست هرچی باشه میخوره..

داداشم که سالی ۲ تا گوشی عوض میکرد الان گوشیش از بیست جا شکسته و ترک داره عوض نمی‌کنه ..

اومدن و رفتن هیچکس براش مهم نیست وارد رابطه با هرکسی بشه طرف بخواد بره این در رو براش باز می‌کنه..

نه از طرف جوابی میخواد نه اصراری می‌کنه بهش..

همه میگن به‌خاطر اینکه سنش بالا رفته پخته شده کاملا عادیه زندگیش..اما من فقط به این حرفم مصمم هستم که داداشم بعد اینکه دلش شکست 

بعد اینکه فهمید برای اون کیه عاشقشه ساخته نشده و نمیشه..ذوقش برای همه چیز از دست رفته

من میگم داداشم الان تو این شرایطه که میگه تک درختی که عاشقش بودم من از بین رفت حالا تمام جنگلم بسوزه مهم نیست..

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803

درسته دل که رفت دیگه رفت

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
2804

ان شاالله کسی بیاد تو زندگیش و به هم علاقه مند بشن که برادرت فکر کنه عشق های قبل از اون سو تفاهم بوده 

یکم بگذره دریت میشه

به خدا توکل کن و دعا کن

یه لبخند بزن... زدی؟ افرین الان دنیا قشنگ تره یه صلوات مهمونم میکنی خوش قلب 

یه سوال نا به جا 

داداشت چطوری از پراید داغون رسید به ماشین ۳ میلیاردی؟

در بدترین ما انقدر خوبی و در بهترین ما آنقدر بدی هست، که هیچکس نمی‌تواند از دیگری عیب جویی کند...
2805

حس و حالت طبیعیه چون خواهرها ذاتن دلسوزن ....عزیزم بجای غصه خوردن براش ارزوی خوب و دعای خوشبختی بکنید ...به نظرم اینکه این چیزها براش دیگه مهم نیست هم خوبه و هم بد ...بزرگ و فهمیده شد، قدر خودش را بهتر دونست، این دوران هم میگذره ولی سعی کنید بهش نزدیک تر بشید و حرف های دلشو با جون و دل بشنوید .

سالها دویدم ولی به مقصد نرسیدم ..... برای همه منتظرها و من دعاکنید ....
اخی🥲 چرا دختره راضی تشد؟ الان ازدواج کرده؟ نمیشه دوباره برید سراغش؟

اون دختر بعد ۲ سال برگشت و خودش و خانواده اش سیگنال فرستادن که بریم جلو برای داداشم اما بازم داداشم قبول نکرد و گفت دیگه نمی‌خوامش

2801