2777
2789
عنوان

کسایی که سزارین کردید یه لحظه

85 بازدید | 9 پست

شکم بعد زایمان سزارین جمع میشه؟ حتما باید گن ببندی؟ اگه قبل بارداری اضاف وزن داشته باشی یا تو حاملگی وزن زیادی بگیری 

این شکمه جمع میشه یا نه تا چن وقت بعدش؟ ورزش کردین؟ 

من بعد  زایمان طبیعی شکمم از اولشم جمع تر شد دومی رو میخوام سزارین کنم از اینش میترسم!!! 

هیچی نبستم...

شکمم الان تخته

وزنمم برگشت ب وزن قبل بارداریم...

فقی ورزش و پیاده و روی داشتم

ب منم زیاد دروغ گفتن بعد سزارین شکم میمونه

ولی نموند

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 

سلام من دوتا سزارین داشتم، اولی بدون اضاف وزن شکمم جمع نشدددد.. دومی با اضافه وزن شکمم باز جمع نشد.. تا یه سال بعدش که رفتم باشگاه تونسم کوچیکش کنم ولی هیچوقت مثه قبلش نشددد

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

سلام من دوتا سزارین داشتم، اولی بدون اضاف وزن شکمم جمع نشدددد.. دومی با اضافه وزن شکمم باز جمع نشد.. ...

چرا بنظرتون 

اگه بعدش ورزش کنی یا رژیم غذایی داشته باشی بازم نمیره؟ یا اصلا ربطی ب اینا نداره

2803
چقد ورزش و پیاده روی؟ اخه با بچه کوچیک نمیشه ک ازاد باشی

روزی ۱ ساعت گاهی بیشتر...

ورزش های شکمی تو خونه.

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
بعد سزارین چند وقت میشه تا بیفتی رو روال اخه من بعد طبیعی هم ده روز افتادم ب خاطر بخیه ها

۱ هفته عزیزم

درد و سوزش بخیه زیاد نیست کلا فقط موقع جابجایی شاید یکم اذیت کنه ۱ هفته ای خوب میشه...

زخم روی شکم چون رطوبت و... نداره خیلللی زودتر خوب میشه تا اون قسمت