2777
2789

منم میخوام 😭😭😞😞

نعنا‌ دیگه بوی‌ نعنا‌ نمیدی‌ ….                                               بی بی یادته‌ گفتم نامزد‌ کرده گفتی خدارو چه دیدی شاید شد ولی بی بی فقط تو دلت‌ روشن بود دل منو ندیدی که دلم قد‌ یه دریا‌خون شد از غضه‌ بی بی ………………. بی بی هم تو رفتی و هم اون  حالا  اون داره پدر میشه و من هنوز دخترم❤️‍🩹 عاشق پروفایلمم‌ بمیرم برای پریزاد و ضیا‌  😭🫂 

من دارم

تا امروزه وقتش

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                        بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

لطف میکنی

همینجا بگم کدشو؟ 

کف سفارش ۴۰۰ تومنه

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                        بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
اگه میتونی درخواست بدی ک عالیه مشکلی ندارع

البته فقط ارسال رایگانه

درخواست دادم 

میشه بفرستین

محدثه جان،

تا ۷۰٪ تخفیف + ارسال رایگان، در حراج لوازم تحصیل دیجی‌کالا ✏️ 💼 💻

کد: LSBT

کف سفارش ۲۰۰,۰۰۰ تومان

تا امشب، جا نمونی👇

dgkl.me/2zXWCA

لغو۱۱

((دل سپردم به خدا هر چه که او خواست؛همان🤍✨))میشه لطفا یه صلوات برام بفرستید..