2777
2789
میشه نی نی یار رو تگ کنی حسابم رو بترکونه

هک شدید؟

̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿"🗿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝na̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠‌. ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝a̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝🗿h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠ ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠.r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿🗿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝a̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠ ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

@niniyar_5    

سلام

استارتر درخواست تعلیق دارن.

ممنون

🟩 🟩 هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.

خبر که دارین از پارسال روش تعلیق عوض شده.

بعد از تعلیق ۵۱۵ تا تاپیکتون برای همه قابل دیدن هست.

🟩 🟩 هرکسی به روش خودش خدا رو درک می کنه راه های رسیدن به خدا برای هرکس فرق می کنه. در مورد دیگران قضاوت نکنید، تا خودتان مورد قضاوت قرار نگیرید. دیگران را محکوم نکنید، تا خدا نیز شما را محکوم نکند. دیگران را ببخشایید تا خودتان نیز بخشوده شوید. انجیل لوقا باب ۶ آیه ۳۷ 🦋🦋🦋 درخواست دوستی رد می کنم.
یه پیام عصر اومد برام نوشته بود کد امنیتی نی نی سایت اونموقع گوشی دستم نبود

خب یکی شمارت زده

̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿"🗿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝na̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠‌. ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝a̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝🗿h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠ ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠.r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿🗿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝D̸̙̫̻̃̓̔̒̏͆́̊̚͝ę̵͖͍͖͕͖͇̞̃͛̀͑̄͑͐͝a̷͍̎͑̓͘͘t̷̨̨̖͎͝h̸̼̳̙̲̹͓̙͎̍͆̾̔̓͠ ̴̡̹̝̘̯̻͈̝̲̓̽̈́̔̒̇͊͘͠ͅí̷͉͓̮̠̟̬̯͑̓̌̽͂͠͠ś̵͚̝͚̞̀̒̈͗̉͜͝ ̸̡͎̪͛͌͐͊́͌͂͘͘l̷̡̝͛͊̏͂͐̈̎u̴̫͓̟̲͋̊͜͝͠r̸̞̪̾͐̿͐̎k̶̤̦͕̜̻̽̀̾̈͜ì̵̭͖̺̼̜̩̣̙͐̊͆̅͂̍̏̋̿ņ̶̨͇̳̣̻͔͛͑̋̐̕g̶͍̋̓̂̓̇́̄͌͂͝

ممکنه یک نفر توی سایت⬅️ زده فراموشی رمز عبور ⬅️ بعد کد برای گوشی شما ارسال شده.

رمزتون موقع وارد شدن توی سایت ذخیره هست؟ 🔴یا هر دفعه موقع ورود می زنین؟

ربطی به هک شدن نداره که

خنده ی تلخ من از گریه غم انگیزتر است :)))))                 برای تغییر مغز ها که پوسیدن....                                                                                                                        بعضیا به جای عقل "تعصب" دارن. "تعصب" هرچی بیشتر، عقل کمتر. البته فرقیم نمیکنه در چه موردی باشه در هر موردی اسمش △تعصب▽ هست..                                                          اگه با نظر کسی موافق بودم دلیل نمیشه با بقیه نظراتشم موافق باشم ✨
فداتشم

خواهش می کنم.

🦋🦋🦋

فداتشم

منم بعضی وقت ها ممکنه بزنم فراموشی رمز عبور و بعد شماره ی بقیه رو بزنم و برای آن ها کد بره ... اما نیتم شوخیه.

اگر رمزتون عوض نشده موردی نداره.

✅️✅️✅️ برای اطمینان الان می تونین رمزتون رو عوض کنین.

2801