2777
2789
عنوان

چالش گرفتن از عروس

96 بازدید | 9 پست

یه چالش گرفتن به مادرشوهره گفتن زنگ بزن عروست بگو حالم خوب نیست میخوام چند روز بیام اونجا عروسه گفت قدمتون رو چشم و فلان

بعد پسره هم روبه دوربین بود عروسه زنگ زد پسره گفت مادرت میگه میخوام بیام مگه اینجا خانه سالمندانه و فلان

مادره گریش گرفت با گریه میگفت تو مثل دخترم بودی و مگه تا حالا برات زحمتی داشتم

پسره هم گفت وسایلات جمع برو خونه بابات

یعنی این وسط رفتار عروس و این چالش مسخره و واقعا اینطوریه تو واقعیت؟

اخه دور برم 180 درجه متفاوته

انقد بدم میاد مادر شوهرا زر میزنن مثله دخترمی 

مادر شوهر منم هی میده 

ماه دیگه عروسی دختر دایی شوهرمه و منم عقدم 

خواهر و مادر شوهرم هر روز هر روز میرن خرید من که هیچوقت نمیرم باهاشون ولی یه تعارف به من نمیزنن 

تو حرف میگه دخترمی😏

نلایک

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

انقد بدم میاد مادر شوهرا زر میزنن مثله دخترمی مادر شوهر منم هی میده ماه دیگه عروسی دختر دایی شوهرمه ...

اره نمیشه قضاوت کرد ولی خدایی این چالشایه مسخره بازی چیه ملت حریم خصوصی دارن بی مزه ها اخرشم ی دعوای بزرگ شد 

2803

جواب سوالتو اینجا میدم البته احتمالا قبول نمیکنی ولی بازم میگم بله ایرانی هستم در مورد تخت جمشید میبینم هرساله کلی بازدید کننده داره در مورد خراب کردن  اتشکده ها گفتم که  منابع تاریخی معتبر بهم معرفی کن  اینکه چن نفر زبونی بگن که منبع نمیشه ممکنه کسی نادانسته یا مغرضانه مطالب دروغیو برای بقیه بگه 

تا اونجا که میدونم کلا کسانی که دین اسلام رو قبول نمیکردن باید جزیه میدادندیعنی مالیاتی که در قبالش  محافظتو ازادی عمل بهشون داده میشد و اینکه الانم زرتشتیانی تو ایران زندگی میکنن اگه به طاهرشوندو رفتارو گفتارشون نگاه کنی میبینی تشابهاتی با دین اسلام داشته واینکه رفتارو کردار بعضی از مسلمانان مثل امامان  براشون مطلوب بوده  بخاطر همین بمرور زمان خیلیا دین اسلام رو پذیرفتن

جواب سوالتو اینجا میدم البته احتمالا قبول نمیکنی ولی بازم میگم بله ایرانی هستم در مورد تخت جمشید میب ...

خودم و پدر و مادرم بشخصه رفتیم برامون تعریف کردن مثل یه دیوار خرابه کلی چیز میز و بعضی جاها فوش رو اتشکده بود 

دین زرتشت مثل اسلام نماز و کتاب داره منتها ورژن ایرانی 

به همین دلیل تا سالها کلی زرتشتی هارو اذیت کردن و درنهایت مردم ایران به زور دین اسلام رو پذیرفتند 

من حرف منطقی رو قبول میکنم گلم واقعیت رو

خودم و پدر و مادرم بشخصه رفتیم برامون تعریف کردن مثل یه دیوار خرابه کلی چیز میز و بعضی جاها فوش رو ا ...

منم نمیتونم فقط به حرف چن‌نفر معاصر  اکتفا کنم از منابع تاریخی معتبر اونم چنتا اونوقت میتونم بگم بله چنین چیزی بوده نمیگم ازارو‌اذیت نبوده ولی اینکه بگیم همشون اینجور بودن یا همه ی اتشکده ها نابود شدنو باید از منابع معتبر ببینم گرچه کار چن نفر مسلمون که با خود پیامبر و حضرت علی و خاندانش هم مشکل داشتن رو نباید به پای کل دین اسلام نوشت 

منم نمیتونم فقط به حرف چن‌نفر معاصر اکتفا کنم از منابع تاریخی معتبر اونم چنتا اونوقت میتونم بگم بله ...

اصلا حرفی از دین اسلام بود؟

من دارم از بی در و پیکر بودن اثار فرهنگی و تاریخی ایران صحبت میکنم 

برید بزنید مجسمه ملکه ناپیراسو ایلامی تو موزه فرانسه با چه کیفتی داره نگهداری میشه درحالی که اگه همین که بایدم تو ایران باشه تو ایران بود احتمالا تا الان هیچی ازش نمونده بود

خودتون قضاوت کنید الان از کدوم بنای تاریخی خوب مراقبت میشه به جز مکانهای مذهبی مربوط به اسلام

چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است