2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
بدترین جای مشهداصلا جزو مشهد نیست قبلا روستا بوده ولی الان پر شده از افغانی و بلوچ و.......

ادم هاش چطور هستن کمکی بخوای انجام میدن پول بدی زبونشون بازمیشه یا یکی ببرم زبان پاکستانی بلده کمکم میکنن

ادم هاش چطور هستن کمکی بخوای انجام میدن پول بدی زبونشون بازمیشه یا یکی ببرم زبان پاکستانی بلده کمکم ...

من دوتا کارگر داشتم اهل اونجا بودن

خودم تا حالا نرفتم 

فارسی بلدن احتمالا جوابت بدن

فقط تنها نرو چیزای خوبی تعریف نمیکنن

سعیدم🤩همشهری امام رضا🥰مجرد و شاغل😉به گذشته فکر نکن اینده تو بساز😉😎🥳
من دوتا کارگر داشتم اهل اونجا بودنخودم تا حالا نرفتم فارسی بلدن احتمالا جوابت بدنفقط تنها نرو چیزای ...

باشه ممنونم .آخه میخوام برام توزاهدان یک کاری کنن میخوام بهم اعتماد کنن 

من دوتا کارگر داشتم اهل اونجا بودنخودم تا حالا نرفتم فارسی بلدن احتمالا جوابت بدنفقط تنها نرو چیزای ...

میخوام یک جایی توزاهدان برم ولی واسطه میخواد بهم گفتن اینا میتونن کمک کنن بلوچ ها پاکستانی ها میخوام بهم اعتماد کنن حالا موندم یکی ببرم زبونشون بلد باشه یا پیشنهاد پول بدم 

2804
باشه ممنونم .آخه میخوام برام توزاهدان یک کاری کنن میخوام بهم اعتماد کنن

پولتو میگیرن بعدش غیب میشن😅

خوب به این راننده های اتوبوس زاهدان کارتو بگو 

اونا قابل اعتمادترن و اگه کار بدی نباشه واست انجام میدن

پولتو میگیرن بعدش غیب میشن😅خوب به این راننده های اتوبوس زاهدان کارتو بگو اونا قابل اعتمادترن و اگه ...

نه عزیز حقیقت بحث دعانویس هست اون دعانویس پاکستانی هست توزاهدان یک گره بزرگ دارم میخوام برم پیشش میگن تامعرف نداشته باشی نمیشه ولی مشتری ازمشهد زیاد میره پیشش گفتم اونجا بلوچ پاکستانی زیاد داره حتماازاین طریق میرن پیش طرف میخوام واسطه بشن خیلی گرفتار شدم باید برم پیش طرف 

پولتو میگیرن بعدش غیب میشن😅خوب به این راننده های اتوبوس زاهدان کارتو بگو اونا قابل اعتمادترن و اگه ...

خودم مشهد نیستم نیشابورم میخوام بیام مشهد فقط بخاطر اینکار

نه عزیز حقیقت بحث دعانویس هست اون دعانویس پاکستانی هست توزاهدان یک گره بزرگ دارم میخوام برم پیشش میگ ...

بنظر من اونجا بری فقط وقت پولت هدر میدی مگه اینکه یه آشنایی داشته باشی!

بعدشم شماره تلفن طرف باید داشته باشی که از اینجا یکی به زبون خودشون از دعا نویسه درخواست وقت بکنه!

خوب اگه شمارشو داری برو ترمینال جای اتوبوس های زاهدان و بده یکی بجات حرف بزنه و از طرف وقت بگیره. 

امیدوارم گره کارت باز بشه اونم بدون این دعا نویس ها