2733

من شهریور روزانه قبول شدم و به خاطر اینه خیلی دور بود نرفتم ولی بعد دوباره خانواده و دوستان اصرار کردنکه برو حیفه و فوقه و اگ نری محروم میشی و ازاین حرفا...خلاصه منم علیرغم میل باطنیم رفتم ثبت نام کردم ولی هرکاری کردم دلم راضی نشد بمونم😞حالا هممیگن باید زودتر انصراف بدی ک اگ دیر بیای برا انصراف باید جریمه ی یک ترم بدی😞منم رام دوره کارای انصرافم زیاده تو یه روز انجام نمیشه...گفتم تکمیل شرکت کنم یه جایی قبول شم ک قبولی شهریورم باطل شه...

همه چی داره عاااالیییی اتفاق میفته....مرسی خداجونم

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

اگر روزانه قب.ل بشی و نری گکونم سال بعد از کنکور محرومی

آره اون که همی الانم محرومم چون قبولی شهریورو نرفتم😞محرومیتش مهم نیس میخوام فقط قبولی قبلیم باطل شه

آره اون که همی الانم محرومم چون قبولی شهریورو نرفتم😞محرومیتش مهم نیس میخوام فقط قبولی قبلیم باطل شه

آره قبولی قبلی کان لم یکن ملغی میشه
قبولی جدید میری دیگه
این که سوال نداره

این یند 3 اطلاعیه تکمیل ظرفیت ارشد

3‌- چنانچه‌ هر يك ‌از داوطلبان كه ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ پذيرفته‌ شده‌ نهايي‌ از طريق پايگاه اينترنتي اين سازمان اعلام ‌گرديده‌ (به‌ غير از كدرشته محل‌هاي‌ بورسيه‌ وكدرشته‌ محل‌هاي‌ داراي‌ شرايط خاص‌ كه‌ مطابق‌ بند 2 فوق‌ حق‌ شركت‌ ندارند)در رديف‌ پذيرفته‌شدگان‌ هر يك ‌از كدرشته‌ محل‌هاي اين اطلاعيه قرار گيرند، قبولي‌ قبلي ‌آنان‌ (قبولي‌ اعلام‌ شده‌ قبلی) «كان‌ لم‌ يكن»‌ تلقي‌ مي‌گردد و بايد براي‌ ادامه ‌تحصيل‌ به‌ محل‌ قبولي‌ جديد مراجعه‌ نمايند. لذا به‌ پذيرفته‌شدگان‌ تأكيد مي‌شود در انتخاب كدرشته محل‌هاي مندرج در اين اطلاعيه دقت‌ كافي‌ مبذول‌ دارند، در غير اينصورت‌ هيچگونه‌ اعتراضي‌ قابل‌ قبول‌ نخواهد

دقیقا گفته که تکمیل ظرفیت هرجا قبول بشی. قبولی قبلیت کنسله

این یند 3 اطلاعیه تکمیل ظرفیت ارشد 3‌- چنانچه‌ هر يك ‌از داوطلبان كه ‌فهرست‌ آنان‌ به‌ عنوان‌ ...

آره اینو میدونم..میدونی من چون قبولی قبلیمو ثبت نام کردم و نمیخوام برم باید الان برم و انصراف بدم ...یه جایی خوندم اگه تکمیل جای دیگه قبول بشی و ثبت نام کنی دیگه لازم نیس بری دانشگاه قبلی انصراف بدی اما اگ ثبت نام نکنی قبولی جدید رو باید بری انصراف بدی دیرم بری باید جریمه بدی

آره اینو میدونم..میدونی من چون قبولی قبلیمو ثبت نام کردم و نمیخوام برم باید الان برم و انصراف بدم .. ...

نمیدونم
ولی گمون نکنم
البته شما باید دفترچه رو بخونی تا ببینی برا قبولیهای روزانه هم شرکت تو تکمیل ظرفیت مجاز هست یا نه
امسال برا دکتراها مجار بود ولی سالهای پیش نبود
در هر حال برو سایت سنجش
سمت چپ قسمت پرسش داره
بپرس سوالتو

ولی گمون نکنم مشکلی باشه