2777
2789

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

آره.. ولی این که نزارن ادامه بدم نه.. اشتباهاتم رو میگفتن همون لحظه.. قرآن یه چیزیه که قرار نیست همه ...

خیلی تند و با استرس بخونی و هیچی بهشون نگی چی 🥲 

هولت کنن 

برا دوستم داره میخونه نظرتو 

من باهاش حرف میزنم اما میگه نه ابروم رفته ازم انتظار بالایی داشتن 

2803
وا چه ایرادی داره؟؟ مگه بابا ننمون عرب بودن که بدون اشتباه بخونیم؟؟

خیلی رفتارشون بد بوده یاسینو حفظ بودن همه میگه میخواستم سوره دیگه بخونم هول شدم همونو خوندم تحصیل کردس ناراحته که همه بد نگا کردن و پچ پچ 

شده قران بخونم‌تو ختم و اشتباهم داشتم با مهربونی اشتباهم گفتن و اصلن ناراحت‌نشدم یکم ک خوندم بعد خانم روضه خون گفت نفر بعدی بخونه 

سوره ای داشتن میخوندن ک من زیاد بلد نبودم ولی چند خط خوندم‌ 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2804
خیلی تند و با استرس بخونی و هیچی بهشون نگی چی 🥲 هولت کنن برا دوستم داره میخونه نظرتو من باهاش حرف م ...

دیگه بستگی به آدمای اون جمع داره.. من چند بار که تو همچین ختمایی بودم ،معمولا بجز سردسته بقیه با اشتباه میخوندن.. خجالت نداره

شده قران بخونم‌تو ختم و اشتباهم داشتم با مهربونی اشتباهم گفتن و اصلن ناراحت‌نشدم یکم ک خوندم بعد خان ...

افتضاح برخورد کردن  قطع کردن گفته بودن بدین یکی دیگه بخونه اخه چرا باید غلطشو بگیرن  

2805
افتضاح برخورد کردن قطع کردن گفته بودن بدین یکی دیگه بخونه اخه چرا باید غلطشو بگیرن

ن برمنو افتضاح برخورد نکردن اشتباهم گفتن که یه وقت بقیه فک نکنن درسته و اونان اشتباه بخونن

با این حال اجازه دادن چند خطی خوندم بعد نفر بعدی خوند

اصلن ناراحت نشدم چون خودمم میدونستم خیلی بلد نبودم  و اگه من تا اخر میخوندم وقت گیرتر میشد و اشتباهاتم زیاد 

خواهش میکنم امضام بخون 🌱                                      دوست خوبم من زیاد به اسم کاربری توجه نمیکنم شاید تو یه تاپیکی باهات هم نظر باشم و بگیم بخندیم،،شاید تو یه تاپیکی نظراتمون برخلاف هم دیگه باشه بحث کنیم ناخواسته دلتو شکسته باشم🥺..حلالم کن دوست مهربونم🌹                      🌷 لطفا به نیت نی نی دار شدنم یه صلوات بفرستید🌷    انشاالله به حق پنج تن حاجت روا بشید 🤲                            💚اگه برام دعا کردی بهم بگو  منم به نیت حاجتت برات توحید بخونم💚
2801