2777
2789
عنوان

دلم برای نینی سایتی ها میسوزه

235 بازدید | 20 پست

یعنی انقدر هم صحبت نداشتین که سایت رو کردین پاتوق خاله زنک بازی؟جمع کنید دیگه هر جا میری مادرشوهر خواهر شوهر 

فلانی اینه فلانی اونه حامیم با نادیا مست تصادف کردن 

چمیدونم لادن و سید علی دروغ میگن 

به شما چه مربوطه ؟واقعا بعضی ها چشم دیدن موفقیت یک نفر رو ندارن یادتونه گلزار ازدواج کرد چقد حرف پشت سرش در اومد؟یادتونه حامیم تصادف کرد چقدر پس سرش حرف دراومد؟یادتونه حسین تهی نذری داد چقدرحرف پشت سرش دراومد؟بس کنید دیگه سلبریتی دوست داره ازدواج کنه سلبرتیه؟دوست دارم یک روز هم با امام حسین باشه 

آنقدر عقده هاتون توی این سایت خالی نکنید زشته بی فرهنگيه 

(غیر از بعضی ها)

فقط 24 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان ۴ تا بچه قد و نیم قد هستم اگه ازم سوال تربیت فرزند دارین بپرسید ۶۷ جلسه کلاس تربیت فرزند و ۱۴ سمینار رفتم 🙂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خواهر نینی سایتی فکر می‌کند باحال است خواهر اشتباه می‌کند اسکول است

🤍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مامان ۴ تا بچه قد و نیم قد هستم اگه ازم سوال تربیت فرزند دارین بپرسید ۶۷ جلسه کلاس تربیت فرزند و ۱۴ سمینار رفتم 🙂

دلمون میخواد پشت سر جاریمون بد بگیم 

بله هم صحبت نداریم چون اگر داشتیم هم بد ادما رو بهش نمیگفتیم ولی اینجا ناشناسه نه غیبته نه ابرو بردن .درد دل میکنیم سبک میشیم 

❎❎❎لطفا پست های منو لایک نکنید .مچکرم
شما خودت داری دجواب سوالت رو میگی دیگه بعصیا هم صحبت خوب ندارن

🤍

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2801