2777
2789

نه اینکه روشنفکر باشیم ولی همیشه اوضاع مالی رو مادرم کنترل میکرد کارت حقوق دست مادرم بود

یا اینکه هیچوقت مادرم یا مثلا عمه هام خاله هام برای بیرون رفتن اجازه نگرفتن از شوهراشون یعنی اصلا هیچوقت چیزی به اسم اجازه نبوده آقایون هم هیچوقت اجازه نمیگیرن فقط اطلاع میدن

خیلی چیزها هست که می بینم هست بین زوج ها ولی من هیچ تصوری ازش ندارم یعنی اصلا نمیدونم چجور منظورم رو بگم

یعنی نمیدونم چنین ویژگی چقدر میتونه بد باشه یا خوب باشه می فهمید منظورم رو

یعنی فکر نکنم هیچوقت بتونم با اینا کنار بیام اصلا شاید طرف این ویژگی ها رو داشته باشه من جدي نگیرم یا متوجه نشم یعنی تصوری ندارم از چنین چیزهایی 

چقدر بد توضیح میدم 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 

خب دوران آشنایی قبل ازدواج برای همین چیزاست 

با عقاید و روال زندگی و عادات هم آشنا میشید و اگر براتون قابل تحمل نبود ادامه نمیدید 

شاید هم نظر نباشیم ، ولی هم وطنیم، هم جنسیم، و شاید همدرد پس همدیگر رو با احترام بدرقه کنیم.                                         

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متوجه حرفت شدم من وقتی وارد اجتماع دانشگاه سرکار و حتی این سایت شدم تازه فهمیدم چقدر خانوادها متفاوت هستن مثلا عادی ترین چیز زندگی من مثلا اختیار سفر رفتن شاید حسرت یه دختر دیگس و برعکس 

این چیزا بعد معلوم میشه و البته به شخصیت خود ادمم بستگی داره مثلا توی خانواده منم مردا ساکت ترن و زنا پیش میبرن امورات رو . ولی من اینجوری دوست نداشتم من دوست داشتم همسرم رو مثل یک همسطح ببینم نه زیر دست . اقتدارش رو می بینم بهم لذت میده 

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚
این چیزا بعد معلوم میشه و البته به شخصیت خود ادمم بستگی داره مثلا توی خانواده منم مردا ساکت ترن و زن ...

منم اینجور دوست دارم

من عمم مثلا یکیشون اینجوریه شوهرش مثل موشه دستش خیلی بدم میاد همیشه تو نظرم یه مرد مثل عموهام و بابامه با ابهت ولی منعطف 

یعنی هیچوقت نمیتونم تصور کنم مثلا بابام گیر بده بگه نرو بیرون 

به امضام نگاه نکن    میگم نگا نکن  میخوابونم دهنتا   میگم برو امضا بعدی  برو دیگه اهههه  عجب آدمی هستیا   بروو حالا چرا بین این همه امضا به امضای من زل زدی کلک  ‌ ‌ ‌ ‌ ‌‌ ‌‌ ‌ ‌‌ ‌ ‌ ‌ 
منم نداشتم ازدواج کردم اذیت شدممن حتی برادر نداشتم که اخلاق گند مردا رو بدونمبابامم مظلومخونوادم زن ...

هوف خیلی بده 

من می بینم شوهر دوستم بهش گیر میده اینقدر گر میگیر

متوجه حرفت شدم من وقتی وارد اجتماع دانشگاه سرکار و حتی این سایت شدم تازه فهمیدم چقدر خانوادها متفاوت ...

منم همیشه تا هر ساعتی دوست داشته باشم میتونم بیرون باشم یا مسافرت برم یعنی پدرم همیشه میگه میخوام خودتون اون درک رو داشته باشید بد و خوب رو تشخیص بدید نه اینکه من بهتون همیشه گوشزد کنم

خب واقعا هم ما هیچکدوم تا حالا راه بد نرفتیم یا هیچوقت سعی نکردیم فریب بدیم والدینمون رو جز حالا یکسری شیطنت ها