2777
2789

بچه ها توروخدا کسی بود شرایطش مثل من باشه 

تو ۶ هفته و ۳ روز رفتم سونوی واژینال ساک حاملگی و کیسه زرده رو دید ولی جنین ندید کسی مثل من بوده که بعدا شکیل بشه جنین ؟

میگن آخه اگه کیسه زرده تشکیل بشه جنین هم تشکیل میشه توروخدا کسی تجربه داشته کمکم کنه

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

چرا هفته پایین رفتی سونو واژینال میدونی چقد خطرناکه  سونوی معمولیم باید بعد ۸ هفته بری اگه جنینی باشه تا اون موقع قلبش تشکیل میشه صداشو میشنون

من مه الوده تر از گردنه حیرانم ...بغض باران شده ی چشم تر گیلانم🌱 کاربری هفتم از سال ۹۷ با افرادی که فاقد شعورن وارد بحث نمیشم😌 عاشق اشپزی تو تاپیکای اشپزی تگم کنید 
2802

عجله نکن زودرفتی منم همچین بلایی سرم اومدتوپنج هفته بهم گفتن بروسقط کن تواصلا گوش نکن وهشت هفته دوباره بروبرای تشکیل قلبم جنینم اینایی که میگم وبخور👇

دمنوش عناب

سیب وبه رومثل مربا درست کن یادمنوش کن بخور

وگردوومغزیجاتم بخورحتما

رفتی سونوی قلب حتماخبرشوبه منم بده ان شالله که تشکیل میشه اصلااااآاسترس نداشته باش که سمه برات

بله عزیزم منم همینطور بودم و نه هفته رفتم جنین و قلب دیده شد

وآقا عزیزم امیدوارم باشم ؟

حس میکنم همش پوچه ولی تو گوگل که میخونم میگه بارداری پوچ کیسه زرده تشکیل نمیشه

چرا هفته پایین رفتی سونو واژینال میدونی چقد خطرناکه سونوی معمولیم باید بعد ۸ هفته بری اگه جنینی باش ...

سلام عزیزم استرس خارج رحمی داشتم گفتم برم ببینم اصن ساکی هست آخه یبار تو چهار هفته ۴ روز رفتم ساک نبودش ولی الان هست کیسه زرده هم داره

جنین نیستش که الانهمون کیسه زرده اساوکیه خیالت راحتبرا من تو هفته شما فقط ساکو دید کیسه زرده ام ندید

واقعا میگی عزیزم؟

امیدوار باشم ؟

شما الان چند هفته اید؟

عجله نکن زودرفتی منم همچین بلایی سرم اومدتوپنج هفته بهم گفتن بروسقط کن تواصلا گوش نکن وهشت هفته دوبا ...

سلام مرسی عزیزم از راهنمایت حتما انجام میدم اینارو میگیریم میخورم

میدونی آخه یبار تو ۴ هفته و ۴ روز ندید ساک رو مجبور بودم دوباره برم ببینم اصن ساکی هستش 

حتما خبر میدم ۲ هفته دیگه میرم برای سونو دوباره

سلام مرسی عزیزم از راهنمایت حتما انجام میدم اینارو میگیریم میخورممیدونی آخه یبار تو ۴ هفته و ۴ روز ن ...

عزیزم هرچی دیرتربری بهتره.خودتومشغول کن اصلا بهش فکرنکن هفته ۹ به بعدبرومن شنیدیم بعضیا تا۱۲ هفته نمیرن بخاطراینکه استرس نگیرن والکی بهشون نگن سقط کنین من خودم دوبا اشتباه کردم وپشیمونم ولی شما این کارونکن ان شالله که بیای خبرسلامتیشوبه زودی بهم بدی❤

2801