2777
2789

یه توضیح کوچولو بدم  قریب به ۷ سال باهم دوست بودیم رابطمون لانگ بود هزاران کیلومتر باهم فاصله داشتیم ولی با وجود دوری راه دو سه ماه یه بار چند روزی میومد شهر ما پیش هم بودیم 

پدرمم کمو بیش اطلاع داشت   ایشونم شرایط خوبی داشت پزشکی میخونه  بسیار بسیار خوش اخلاقه   خوشچهره و قد بلند  تنها مشکل مشترکمون این بود که شرایط مالی ما بهتره و دوری راه   که من قبول نکردم برم شهرشون      خسته شدم از بالاتکلیفی ۷ ساله و یک ماه پیش پیام دادم کات کردم   تو این مدت اوایل پیام میداد تو لیاقت منو نداری  برو گمشو      یکی زیر پات نشسته💔   

بعد شروع کرد به استوری تیکه دار گذاشتن و هیچ خبری ازش نبود دیگه پیام نمیداد 

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...                (کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

خب مشکل خودته میخواستی قبول کنی نمیشه که هم خدارو بخوای هم خرما

این‌کاربری دست منو ودوستمه پس همه تاپیک ها متعلق به یک نفر نیست ،اینو گفتم چون لازم نیست زحمت بکشین کاراگاه بازی دربیارین بجاش روی زندگی خودتون تمرکز کنین😃😂😂

تا این هفته هیچ خبری ازش نبود تا اینکه امروز پیام داد  بی وفا من هنوز عاشقتم   

بعد که استوریشو دیدم فهمیدم اومده شهر ما 

بهش پیام دادم کجایی اومدی اینجا یا مال قبله  گفت اومدم ببینمت بیا  

وقتی رفتم دیدم چشماش پر اشک قرمز شده بود  

حالم خراب بود بچه ها ب غ ل ش کردم😔

یه خانم منطقی😄😌  سرحال😀😍 و یه مقدار دم دمی مزاج😬😶 پشت این کاربری نشسته...                (کاربری از اردیبهشت سال ۱۴۰۳ به من واگذار شده تاپیک های قبل از این تاریخ ارتباطی به من ندارن)

یعنی از 14 سالگیت واییی چه طولانی

منم با یکی در ارتباطم خودش میگه پارتنر 

ولی خب من هنور نمیدونم هیچ حسی خاصی هم ندارم.  صرفا چت میکنم. 

اون استان گیلان عه من خراسان جنوبی

البته باهم فامیلیم و سالی حداقل یه بار خانوادگی میان اینجا

من اصلا نمیدونم واقعا اینجور رابطه ای جواب میده

تا این هفته هیچ خبری ازش نبود تا اینکه امروز پیام داد بی وفا من هنوز عاشقتم بعد که استوریشو دیدم ...

وایی چقدر قشنگگگ بگو بیاد خاستگاری باهاش ازدواج کن قلبم‌اکلیلی شد🥹

این‌کاربری دست منو ودوستمه پس همه تاپیک ها متعلق به یک نفر نیست ،اینو گفتم چون لازم نیست زحمت بکشین کاراگاه بازی دربیارین بجاش روی زندگی خودتون تمرکز کنین😃😂😂

بچه ها داغون ترینمممم   دوباره که دیدمش فهمیدم من نمیتونم ولش کنم   من بدجور عاشقشم 

2801