2777
2789

خیلی ازش بدمون میاد تازه شپش گرفته کچل کرده کلاه گیس گرفته میزنه فقط هم ما میدونیم جمعه عروسی یکی از اقواممونه دخترداییم هم جیغ میزنه ک بیاد میخواستن بیان اما چون زندایی مامانش مرد باباش گفت ما نمیریم این جیغ زده ک منم میخام برم چون اینا میرن( مارو میگه) باباش هم گفته تورو میفرستیم با عمت اینا برو باباش میگفته من پول ندارم کادو بدم ماهم نمیخوایم بیاد شبمون رو خراب کنه میخواد فردا ظهر بیاد شب هم بخوابه ک پس فردا بیاد همراهمون عروسی کادوش هم ما باید بدیم بابام گفته بود این رو ما نمیبریم حالا بنظرتون چطور بگیم نمیخوایم همراهمون بیای

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

حالا شاید مزاحمتی ایجاد نکنه کادوی خودتون و دختر دایی‌جان هم یکی کنید باهم بدید ولی میتونی بهش بگی ماشین ما جا نداره یا مثلا ماشینمون خرابه با اسنپ میریم 

+ما هیچوقت قبل از این گناهکار نبودیم..اما اگر این عشق گناه بود..اشتباه بود...شاید وقتش رسیده تا گناه هم باشیم..تو گفتی عشق شبیه منه..چون گناهه...حالا توعم،زیباترین گناه منی ستاره کوچولو.

شما وظیفه ای برای کادو دادن ندارین 

باباش اگر با طرف رفتو امدی داره باید کادو رو از طرف دخترش میفرستاد به عروسی 

حالا که دخترش میاد و نمیده ،شمام وظیفه ندارین بدین

ولی در مورد بردن عروسی دیگه کاریش نمیشه کرد ،بذارید بیاد .‌‌...

فقط 14 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
 🇮🇷❤️🇮🇷 تو میان پرده دل و قلب من روان هستى، همچون جارى شدن اشکها در میان پلکها. و در ضمیر من، درون دلم فرو مى‏آیى، همچون فرو آمدن جانها در بدنها. 🇮🇷❤️🇮🇷(حلاج)
2801