2777
2789

زمانی که کلاس سوم بودم درسم خوب نبودم ولی ریاضی ۲۰ بود معلم کلی منو تحقیر کرد همه بچه ها منو مسخره کردن حتی خانواده انقدر خسته شدم تا روزی دست به خودکشی زدم ۸ سالم بود ۲ بسته قرص ال دی خوردم ژلفن خوردم انتی پروتیک خوردم میخواستم دیگه اون روز از امتحان دیگه زنده بر نگردم تو اون زمان بود که غش کردم همه چیز برام تاریک شد دردی داشتم که هیچ وقت نداشتم انگار که دارن شکنجم میکن یه لحظه خدا بهم رحم کرد که به هوش اومدم و همه چیز رو چندین بار بالا آوردم هربار دردی میکشیدم که نمی شد تحمل کرد  چندین روز درد میکشیدم  یه آدم پرشور نشاط ورزشکار  تبدیل به یک افسرده و ناتوان شد هیچ چیز ارزش نداره فقط بلید خودمون رو دوست داشته باشیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم وقتی کلاس اول بودم

انقد من و مامانم و خواهرام سرزنش میکردن و سرکوفت میزدن که  کند ذهنی و  کلی فحش دیگه که نگو

اون موقع با عموم زندگی می‌کردیم

لج میکردم هروقت عموم میومد با اون درسامو میخوندم

اشک ها را پشت لبخندی مخفی میکنیم که خیلی درد می کند و هیچ کس نمیفهمد، ما را درد  همین نفهمیدن ها می کشد نه زخم ها.                       
2801