2777
2789

از وقتی اومدم نی نی سایت روزی هزززارررتا تایپک خیانت میبینم..

جدی جدی واقعیه ؟ چ خبرهههه؟ اگ ی شوهر با سه تا بچه بیاد خیانت کنه عین خیالشم نیست پ چه توقع از ماها ک اول راهیم؟ 

بخدا من بدبین شدم بدبخت هی بهش گیر میدم سر چیزای الکی ، روحشم خبر نداره سرکار بود من یهو تو فکر بودم الکی بهش گفتم اینستا رو حذف کن اونو حذف کن عصبی شد نمیدونم چطور رفتار کنم دیگه از بس بدبین شدم 💔😐

نمیدونم چی بهش بگم

باید چیکار کرد اصن

چن روزه به خدای خودم بیش تر از روزای قبل نزدیک شدم😍🤍حس میکنم دوباره زنده شدم و زندگی به کامم شد😍خدایا ممنونم بخاطر داشتن خونواده خوب و دیدن لبخند اونا،خدا جونم فقط ازت میخوام که همیشه سالم و خوشحال باشن!😍🧿 خدا ممنونم بابت زیبایی هایی که بهم دادی 🦋😍بهت قول میدم ک زیباتر و بهتر از قبل باشم و به ی نسخه ی بهتری از خودم تبدیل بشم..🤍 

نیا نی نی سایت انگار روت تاثیر بد میذاره

کاربر khestara70 که رمزشو فراموش کرده🥴---دوستان پروفایلم به هیچ فرقه ای ربط نداره این یک سحابیه،سحابیه چشم خدا یا مارپیچ، که از گاز و گردو غبار تشکیل شده سحابی ها گورستان و زایشگاه ستاره ها هستن همینطور از قشنگیای افرینش🙂البته تو این عکس زیادی اب و تابش دادن عکس واقعیشو میتونین سرچ کنین😍

بچه‌ها، باورم نمی‌شه!!!!

دیروز جاریمو دیدم، انقدر لاغر شده بود که واقعاً شوکه شدم! 😳 

از خواهرشوهرم پرسیدم چطور تونسته انقدر وزن کم کنه و لباس‌های خوشگلش اندازش بشه. گفت با اپلیکیشن "زیره" رژیم گرفته.منم سریع از کافه بازار دانلودش کردم و رژیممو شروع کردم، تا الان که خیلی راضی بودم، تازه الان تخفیفم دارن!

بچه ها شما هم می‌تونید با زدن روی این لینک شروع کنید

وا برا چی یهو اینطوری کردی😐اگه اذیت میشی سعی کن کمتر بیای توی سایت یا تاپیک های خیانت می بینی واردسون نشو 

بزرگترین *درد و رنج*،،،درد و رنج تبدیل نشدن به کسی یه که توانایی شو داشتیم .....
دقیقا

بخدا تازه تایپک اون که هوو داشت رو خوندم ، برگاااام

چن روزه به خدای خودم بیش تر از روزای قبل نزدیک شدم😍🤍حس میکنم دوباره زنده شدم و زندگی به کامم شد😍خدایا ممنونم بخاطر داشتن خونواده خوب و دیدن لبخند اونا،خدا جونم فقط ازت میخوام که همیشه سالم و خوشحال باشن!😍🧿 خدا ممنونم بابت زیبایی هایی که بهم دادی 🦋😍بهت قول میدم ک زیباتر و بهتر از قبل باشم و به ی نسخه ی بهتری از خودم تبدیل بشم..🤍 
بخدا تازه تایپک اون که هوو داشت رو خوندم ، برگاااام

منم

البته نصفشون الکی میگن

فاطمه هستم دختر شمالییییی(مازندران) دعاکنین به عشقم برسم بعد میام براتون تاپیک میزنممم مرسیییی عزیزان
نیا نی نی سایت انگار روت تاثیر بد میذاره

به شدت روم تاثیر گذاشته 

عزیزم اگ میشه تعلیقم کنید خسته شدم

یه سری تاپیکا بخاطر قدرت تریاکه🫗😊😂

بخداااا... انگار شیشه اس 

برام نی نی یارو تگ کن عزیزم من برممم  ، مسموم شدم 

2801