2777
2789

خیالت راحت ضرر نمیکنه ک هیچ سودم داره

فقط بگو زمانی که خواستی شروع کنی ب ساخت تمام مصالح یجا بخر بریز رو زمین ...حداقلش سیمان و میلگرد و کاشی و سنگ یجا بخره

چون هر آن ممکنه بره بالا ...من یادمه سال ۹۸ میلگرد ۷ تومن بود فکنم اگه درست گفته باشم ..خریدیم شروع کردیم ب ساخت 

آقا ی هفته طول نکشید اومد رو ۱۳ ..شانس اوردیم 

همون موقع سیمان ۵ تومن بود ..ما تریلی سفارش دادیم

که دقیقن بعدش شد ۲۵ ...خلاصع بگم نمیشه رو این حساب کرد که آره اگه ارزون بشه چی ضرر میکنیم ..اونو عب ندارع حداقل رو فروش خونه سودشو میکنی ..پس بهتره یجا بخری ..

خیالت راحت ضرر نمیکنه ک هیچ سودم دارهفقط بگو زمانی که خواستی شروع کنی ب ساخت تمام مصالح یجا بخر بریز ...

شما تو این کارین؟

ن میترسه فروش نره اخه مردم توان خرید ندارن

امیرعلی من ۴ سالش بود ولی هنوز خوب حرف نمیزد😔😔 

مهد گذاشتمش ولی بدتر شد، تازه پرخاشگر هم شد. یکی از مامانا آقای خلیلی و خانه رشد رو برام فرستاد.

یه تیم ۱۰۰ نفره آنلاین از روانشناس، گفتار و کار درمانگر تخصصی برای کوکان تا ۷ سال هستن. بعد 20 جلسه مشکلات پسرم حل شد 😍🙂

هر مشکلی دارید قبل از هرکاری از اینجا نوبت غربال ۱۰۰٪ رایگان بگیرید 

2803
بستگی داره کجا میسازع ..شوهرم هست ..امسالم قرار بسازیم ..جواز گرفتیمکلن استان تهران عالیه واس ساخت ف ...

ما کرمانشاهیم خوبه؟

میشه بپرسم ک

شوهرتون چند وقته تو این کار؟

سرمایه اولیه رو از کجا اورده؟

و چند سالشونه؟

ما کرمانشاهیم خوبه؟میشه بپرسم کشوهرتون چند وقته تو این کار؟سرمایه اولیه رو از کجا اورده؟و چند سالشون ...

الان ۷ هشت ساله ...ولی خوب ما تازه شروع کردیم 

شوهرم ۳۹ 

خودم ۳۲

پدر شوهرم زمین داشت شراکتی ساختیم..

البته هزینه ساخت از ما....زمین داشتیم و ماشین ی مقداری وام

کلن رو هم کردیم وقتی اسکلت زدیم یکی رو پیش فروش کردیم شد کمک ساخت ما ...چون کرمانشاه هست بهتره مشورت بگیره

ولی تهران بود میگفتم تردید نکنه

الان ۷ هشت ساله ...ولی خوب ما تازه شروع کردیم شوهرم ۳۹ خودم ۳۲پدر شوهرم زمین داشت شراکتی ساختیم..الب ...

لطف کردید توضیح دادید

شرمنده میشه اینم بپرسم العان درامدتون سالیانه چقد میشه؟

2804