2777
2789
عنوان

واقعا عدالتی وجود نداره

| مشاهده متن کامل بحث + 844 بازدید | 116 پست
خیر اصلا

ینی تو بچگی تمرکزت خوب بود ؟شلوغ نبودی ؟ رفتارهای تکانشی و اینا نداشتی ؟ من همیشه برام سوال بود چرا عجیب غریبم و چرا با بقیه فرق دارم ... من حتی دنبال تخمک اهدایی بودم می گفتم بیشفعالیم به بچم نرسه .با توجه ب اینکه شما و همسرت نداشتی فک‌کنم این اختلال کاملا شانسکیه ینی بچه با پدر مادر سالمم میتونه بگیره

ینی تو بچگی تمرکزت خوب بود ؟شلوغ نبودی ؟ رفتارهای تکانشی و اینا نداشتی ؟ من همیشه برام سوال بود چرا ...

باهوش بودم، تمرکز و حافظم عالی بود عالی، شلوغ نبودم خرابکار نبودم اصلا، اصلا تکانشی نداشتم مطلقا، 

بیش فعالی هیچی بگو اوتیسمش از کجا اومد 😭

💯 این روزها بجای شرافت.... از انسانها فقط شر و آفت میبینی❗❗❗

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه اوتیسم داره ؟‌مطمعنی داره یا خودت فکر میکنی داره ؟

نه عزیزم از 2سالگی الان 7سالش تموم شده

دیگه همه راههارو رفتم انقدر داغونم دیگه کم اوردم پیر شدم دیگه خیلی بهتر شده ولی از همسن و سالاش عقبه 😭

نه عزیزم از 2سالگی الان 7سالش تموم شدهدیگه همه راههارو رفتم انقدر داغونم دیگه کم اوردم پیر شدم دیگه ...

عشقم اوتیسم هم طیف داره از خفیف و جزئی هست تا شدید .اما آموزش پذیرن .دختر همسایمون هم داره ولی خیلی خیلی بهتر شده

عشقم اوتیسم هم طیف داره از خفیف و جزئی هست تا شدید .اما آموزش پذیرن .دختر همسایمون هم داره ولی خیلی ...

میدونم گلم، انقدر درموردش خوندمو تحقیق کردم دیگه میدونم چیه پسر من خفیف بود انقدر کلنیک دیدم انواعش و طیفهای مختلفش رو

میدونم گلم، انقدر درموردش خوندمو تحقیق کردم دیگه میدونم چیه پسر من خفیف بود انقدر کلنیک دیدم انواعش ...

پس خیلیییی نگران نباش .یه کلیپ دیدم می گفت انیشتن اوتیسم خفیف و بیشفعالی زیاد داشت .اگه روش کار کنی عالی میشه. یه پسری هسن اوتیسم خفیف داره و بیشفعالی .تو اینستا کلیپ آموزشی درست می کرد فوق لیسانس روانشناسی داشت

پس خیلیییی نگران نباش .یه کلیپ دیدم می گفت انیشتن اوتیسم خفیف و بیشفعالی زیاد داشت .اگه روش کار کنی ...

میدونم گلم همه اینارو خوندم

ولی خب مشکل اخلاقی و رفتاری داره که تحملش سخته

رو مخه کارهاش و رفتارش خیلی عذاب آوره😔😞 بریدم دیگه ابان دارم باز مرتب بهش قرص میدم چون خودم دارم دیوانه میشم.

از فشار روحی، و مشکلات... عصبی و کم طاقت شدم رو بچه هم تاثیر گذاشته رفتارهامون به بچه منتقل شده

لوس هم بار اومد دیگه شده قوز با قوز 😭

لجوج و لجباز، تخس، سرتق، حرف گوش نکن، دستور پذیر نیست، رو مخی

دقیقا از چیزایی که برای هر بچه ای بدم میومد سرم اومد😭

میدونم گلم همه اینارو خوندمولی خب مشکل اخلاقی و رفتاری داره که تحملش سختهرو مخه کارهاش و رفتارش خیلی ...

نگا خیلی از بچه های عادی هم همین ویژگی هایی ک میگی و دارن ولی سنش بره بالاتر خیلیییییی بهتر میشه .چون دیدم .بشرطی ک مرتب زیر نظر باشه .من زیر نظر نبودم .تو مادرشی باید امیدوار باشی .اهل کتاب هستی؟

نگا خیلی از بچه های عادی هم همین ویژگی هایی ک میگی و دارن ولی سنش بره بالاتر خیلیییییی بهتر میشه .چو ...

بودم الان انقدر اعصابم ضعیفه هیچ حال و حوصله ای ندارم

زیر نظر دکتری هست که 3تا تخصص و فوق تخصص داره