2777
2789
عنوان

بگید روالش همینه یا من زیادی حساسم

131 بازدید | 20 پست

جایی قرار باشه برم یه وعده قبلش دوش میگیرم 

لباسی که قراره بپوشمو انتخاب میکنم یه هف هشت دور هی میپوشم و عکس میگیرم در اخر عکسارو میبینم و تصمیم نهاییمو میگیرمو میشورم اتو میکشم

لایه بردار یا ماسک میزنم به صورتم

دستا و صورتمو ابرسانی میکنم

چیزایی که قراره بپوشم و یا ببرم رو  اتو کشیده و اماده میزارم یه گوشه

یک ساعت قبل رفتن شروع میکنم به اماده شدن

کرم مو میزنم و موهامو میبافم

ارایش میکنمو حاضر میشم خلاصه

فصول گرم تو یه قوطی کوچیک لوسیون لباس و بدن میریزم با خودم میبرم

فصول سرد هم کرم مرطوب کننده

یه پارچه کوچیک میبرم شاید کفش یا لباسم خاکی شه 

یه سفر یکی دو روزه رفته بودیم مدام بهم میگفتن وسواسی و خیلی سخت میگیری و ....

درستش همینه یا من زیادی حساسم؟

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803
حساسی دختررررررر

اخه من همینطوریشم اعتماد بنفس ندارم

تمام سعیمو میکنم که ظاهرم خوب باشه بهونه ندم دست خودم

در مورد اسم کاربریم میپرسی دوست عزیز🌝باید بگم که یه عدد قد بلندم که هیچوقت با ۱۷٠ سانته قدم کنار نیومدم و تموم عمرم موذب بودم بابتش🌚
خیلی حساسی😁یکم کمش کن

اخه اگه انقدم هی چک و رسیدگی نکنم جایی که برم مدام تو ذهنم به ظاهرم گیر میدم و تهش بی اعتماد بنفس میشینم یه گوشه

نه بابا ول کن چی چیه ۸ بار لباسو تهش دوبار بپوش بعد خودت که خوشت اومد بسه قرار نیست سره تیپت همه رو ...

جمله اخرت😂😂😂

لدتی که توی یهویی جایی رفتن و لباس شیک نرفتن داره بیشتر از لذت شیکان پیکان کردنه😂

وااای نه من اصلااا امادگیشو ندارم😂

درباره قدتمم بهت بگن 

یه نفر میشناسم سره قد کوتاهش صد بار چله گرفته قرص دارو سوزن طبی عمل ورزش و هر چیزی که فکر کنی رو انجام داده تا یکم بلند شه 

بعد شما لعنت میفرستی ؟؟

اگه بلندی ولی بدنت نافرومه غذا های پر کالری بخور خیلیییی جذاب میشی 

بعدم ۱۷۰ چیزی نیست 

2801