2777
2789
عنوان

شوهرم گذاشت رفت بگید چی کار کنم

467 بازدید | 50 پست

یکم طولانیه خواهش میکنم بخونید و کمکم‌کنید توروخدا

شوهرم مشکل جنسی داره شدید و من خودم گرمم و همیشه مشکلات سرکار و خستگی رو بهونه میکنه و یا کلا برنامه نداریم یا داشته باشیم هم با اینکه مثلا یواشکی از من قرص میخوره بازم فایده نداره و هم زود انزالی و هم کلا مشکلات دیگه ...تو رابطه 

راستش من خیلی بدم اومده ازش و اصلا دوستش ندارم هم به خاطر این موضوع هم به خاطر رفتارای گذشته اش فقط دارم تحملش میکنم  خودش هم شاید بدونه اینو

چند وقت یه بار به خاطر تغییرات هورمونی باهاش خوب رفتار نمیکنم و دلم اون تایم واقعا رابطه میخاد ولی این میفهمه و خودش رو میزنه به اون راه تازه تیکه هم میندازه که اره حالا چون برنامه شبا جور نیس اینجوری میکنی منم الان باهاش دعوام شد خودش دوباره‌بحث شبا رو پیش کشید منم نمیدونم چی شد گفتم تو اصلا مرد نیستی خلاصه خیلی بهش برخورد گذاشت رفت 

داشت میرفت گفت یه حرفی زدی دیگه نمیتونم ببخشمت منم گفتم تو پرویی با وجود اینکه من هیچی نمیگم در مورد شبا همینجوری داریم زندگی میکنیم تو میدونی رفتار من به خاطر چیه به جا اینکه زبونت کوتاه باشه طلب هم داری الان هم خودت حرفشو پیش کشیدی نه من

الان چندتا آقا بهت درخواست دوستی میدن،آقایون همیشه حاضر در صحنه

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و کاملاً رایگان با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید .

2803

کاشکی شوهر من اینجوری باشه. عنشو درآورده خداروشکر  حامله شدم و رابطه نداریم

بعد چهارسال خدا تورو بهم هدیه داده قشنگم👶حلالم کن اگه تو موقعیت و جغرافیای ناامیدی با خودخواهی تصمیم گرفتم پاتو به این دنیا باز کنم🥹
انقدر رابطه مهمه ینی من مجردم نمیدونم ولی فکر نمیکردم انقدرررررر حالا رابطه مهم باشه ک بحث جدایی بیا ...

پس چی مهمه عزیزم؟🙄

فلسفه ازدواج عشق و رفع نیازه دیگه

داستایوفسکی:در اغوشم بگیر و نجاتم بده،قاتلی به‌دنبال من است که گاه به گاه در اینه می بینمش
انقدر رابطه مهمه ینی من مجردم نمیدونم ولی فکر نمیکردم انقدرررررر حالا رابطه مهم باشه ک بحث جدایی بیا ...

دوست من روانشناس میگ اغلب درخواست جدایی از طرف خانما تهش مربوط به رابطه😑

حرف خوبی بش نزدی این موضوع می‌تونستی دوستانه ببریش دکتر و حل کنی تا دیر هم نشده زنگ بزن عذرخواهی کن ...

وقتی میدونه مشکل داره چرا تیکه هم میندازه؟پرروعه بذار یکم بره فکر کنه ادم شه

داستایوفسکی:در اغوشم بگیر و نجاتم بده،قاتلی به‌دنبال من است که گاه به گاه در اینه می بینمش
2801