2777
2789

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

منم ۱۷ سالمه اکثرن زانو درد دارم دیشبم نتونستم بخوابم انقد که درد داشت💔

صمیمیت های از دست رفته ناراحتم میکنن،شاید دلم برای آدم ها تنگ نشه ولی برای حسی که اونموقع داشتم چرا. خیلی🙂🤌

عه وا

منم دیروز یهو از زانو تا پایین پا تااااا انگشت از استخوان درد میکرد.انگار استخوان دام داشت می‌سوخت.پای چپم.از سر ناچاری استامینوفن۵۰۰خوردم.پا هم محکم بستم و خواهرم ماساژ میداد .از درد نمیتونستم ثانیه بخوابم.بعد از قرصه ی کم خوابیدم بلند شدم تا دردش ساکت شده.الان هم  دلش میخواد درد کنه من۳۹سالمه

عه وامنم دیروز یهو از زانو تا پایین پا تااااا انگشت از استخوان درد میکرد.انگار استخوان دام داشت می‌س ...

پاهتون ضعیفه من این مشکل و سالها داشتم به شکلی بود که از شدت درد سوزن به پاهام میزدم و سالیسیلات و قرص استفاده میکردم تا خوابم ببره .با ورزش پاهاتو قوی کن

زانو درد توی جوونا خصوصا خانوما به خاطر نرمی غضروف کشکک میتونه باشه.راه رفتن توی استخر کمک میکنه

امروز در جوان ترین سنی هستی که از اینجا به بعد خواهی داشت،ازش لذت ببر
پاهتون ضعیفه من این مشکل و سالها داشتم به شکلی بود که از شدت درد سوزن به پاهام میزدم و سالیسیلات و ق ...

شما ک آقا بودین😁وای چیا گفتم😂

پاک کردم خدا کنه نخونده باشید😄😄😄😄