2777
2789

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

2802

بعضی از سوالات خیلی مستقیم هستش. مردها دوست ندارن

مثلا به جای اینکه بپرسی آیا به خانواده خود وابستگی دارید بپرس به نظرتون یک مرد متاهل در چه مواردی با خانواده اش باید مراوده و گفتمان و ... داشته باشه. به چه میزان خانواده خودتون رو در مسایل و تصمیمات تون دخیل میکنید. مثل بزنید. 

این سوال رو خیلی مستقیم پرسیده بودی. مردها گارد میگیرن یا کلی جواب میدن. نه. آره

آره بچه ها راست میگن تو برخورد اول نیاز نیست اینا رو بپرسی. کلیات رو بپرس. اصلا کمتر حرف بزن بذار اون خودش حرف بزنه. و از خوش بگه. 

خانواده و خودش رو معرفی کنه. بیشتر دقت کن به مدل راه رفتن و حرکات بدنش

آره بچه ها راست میگن تو برخورد اول نیاز نیست اینا رو بپرسی. کلیات رو بپرس. اصلا کمتر حرف بزن بذار او ...

برخورد اول نیست ی بار قبلا حرف زدیم

دفعه قبلی خود پسره شروع کرد ب حرف زدن  منم سوال زیاد داشتم ولی خیلی استرس داشتم نتونستم بپرسم ب خاطر همین فردا قراره دوباره حرف بزنیم 

بذار خودش رو کامل توضیح بده. کی هست چی هست. پدرو مادرش. شغلش. تحصیلاتش. مدرک خودش. و ایضا همین توضیحات برا اعضای خانواده اش . 

بعد تو خودت رو معرفی کن زیاد مفصل در مورد خودت نگو تا خودش سوال بپرسه. 

بعد کم کم از دل حرفاش اگه سوالی داشتی ریز بپرس 

2801