2777
2789

بچه ها من با ای وی اف حامله شدم امروز رفتم پیش دکتر خودم همین که خاستم برم داخل یهو لباس زیرم خیس شد رفتم اماده شم برا سونو دیدم کلی خون اومده و داره میاد و چند تیکه لخته اومده اما اصلا درد نداشتم دکترم تو همون وضع سونو واژینال کرد گف جنین زندس قلبشم تشکیل شده ضربان داره ولی احتمال سقط هست قرصامو خوردم امپول اینا زدم الان خیلی کم شده خونریزی یعنی سقط میشه به نظرتون خیلی ناراحتم بعد ۷ سال حامله شدم اونم اینطوری شد

ایشالله که نمیشه بد به دلت راه نده یه نذری چیزی بکن

فقط 8 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
پنجره‌های کوچک خانه‌ام را رو به دنیایی بزرگ می‌گشایم! میدانم..میدانم چقدر تنفس شیرین است، سلام‌ات میکنم تو نزدیکی لبخند میزنم تو کنار منی؛ تو بهار‌ منی‌ تو خدای منی!🌃

استراحت فقط

خودمو.......آرزوهامو.......دلسوزی کردن اطرافیان ..........قضاوت اطرافیان............ مسخره کردناشونو......مسافرتی که دوست دارم برم........خونه ایی که دوست دارم بخرم...............همه رو به خدا سپردم....  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استراحت کن به خدا توکل کن . منم‌ ۸ هفته خونریزی کرده بودم دکترا ۵۰ درصد احتمال سقط می دادن البته طبیعی باردار شده بودم سپردم به خدا گفتم اگه صلاحه خودت نگه ش دار . شکر خدا موند 

ببین عزیز دلم فقط فقط آروم باید باشی تا خدایی نکرده بلایی سر کوچولوت نیاد 

بچه چند ماهشه ؟

شرط اول آروم بودنه استرش نداشتنه بقیشم بسپار به خدا انشاالله بچت سالم و سلامت به دنیا بیاد

بذار رک بگم، بشین یه جا کمتر برو این سونو این دکتر اینجا و اونجا همین سونو واژینال و دستکاری‌ها و اینور اونور رفتن از هرچیزی بدتره، 

الان که خداروشکر گفته قلب تشکیل شده همش تو خونه باش و دراز بکش و استراحت کن

اگر قرار بر موندن باشه، پس کمکش کن تا بمونه، چطوری؟ با تو خونه موندن و رعایت کردن، انرژی منفی نباف بسپار به خدا توالت فرنگی و استراحت، کلااااا بی‌خیال همه چی شو، و فقططططط به پهلو دراز بکش و نفس عمیق بکش و بگو خدایا هرچی تو بخوای، سپردمش به خودت♥️