2777
2789
عنوان

ازمون شهری رو رد شدم

66 بازدید | 10 پست

پنجمین بارم بود رفتم

من ۱ سال بود کلاساش نرفته بودم و فاصله افتاده بود

۴ بار اولو یا فاصلش زیاد میشد یا ایرادای دیگ خلاصه نشد

این دفعه حتی ی جلسه رفتم قبلش تمرین ، بازم یکی دو ساعت قبل امتحان پارک دوبل رفتم و ایرادی نداشت ، ولی ماشینو خاموش کردم و رد شدم و این خیلی حس بدی بهم میده

خجالت میکشم هر هفته میرم اونجا

از اینکه خیلیا قبول شدن و من هنوز نه 

از اینکه بقیه حتما میگن اینم بلد نیست و فلان

درحالیکه من تمرین کردم و پیش مربیمم خیلی خوب رفتم ولی تو امتحان ماشینو خاموش کردم و میگن هفته بعد افسری که میاد خیلی بداخلاقه و من یبار تو اون از شدت استرسم رد شدم :))

خواهش میکنم اگه تو یکی دوبار اول رد شدین ، نگید چرا هی رد میشی؟ چون بعضیا با گفتنش حال ادمو بدتر میکنن

مربی قبلیم منو دیده میگه چرا هی میری میای؟ اون باعث استرس و تنفرم شد حالا تیکه میندازه که چرا هی میری و میای..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اصلاااا بهش فکرنکن همین باعث میشه قبول نشی 

بعدشم طرف ۸بار میره امتحان میده قبول نمیشه چه اشکال داره شرایط وقتی افسر کنارته سخته برات من یکیو میشناسم رانندست همجا میره و میاد ۶بار امتحان تو شهریو رد شده میگفت نمیدونم چرا نمیتونم ولی اصلا عصشو نمیخورد

حسابی تمرین کن استرستم کم کن انشاالله که اینبار قبولی 

به مربیتم بگو دلم نمیاد از پیشتون برم دلم براتون تنگ میشه برا همین هی میرم و میام 

لطفا برای شادی روح داداشم فاتحه بخونید ممنون😔💔 💚🌱وقتی فهمیدم آدم ها فقط بر اساس سطح درک خودشون همه چیز رو می‌بینن از توضیح دادن براشون دست کشیدم🙃 یه آدمایی پشت بند یه اتفاق تلخ برق چشمهاشون برای همیشه خاموش میشه.مثل از دست دادن یه عزیز یا جداشدن شدن از کسی که عمیقا دوستش داشتن. دیگه هیچوقت از ته دل نمیخندن.قشنگ میشه دید تو چهرشون که چشماشون برق نداره‌...این اتفاق از زندگیتون دور... برگرفته از امضای کاربر مبارک۱۳۷۸
استرس نداشته باش بالخره قبول میشی من تو دانشگاه اکثرا دیدم بار ۵،۶ قبول شدن خودم ایین نامه بار ۳ قبو ...

اره اکثریت اینجوریه ولی دیگ خیلیا قبول میشن امیدوارم بار ششن دیگه قبول شم😅

یه بنده خدایی ۱۷مرتبه آیین نامه رد شده بود بیخیال بالاخره قبول میشی عزیزم

اره بالاخاره ولی بعضیا به ادم تیکه میندازن و همین اذییت میکنه هی میگن بازم رد شدی؟؟ خب رد شدم که شدم😕

اصلاااا بهش فکرنکن همین باعث میشه قبول نشی بعدشم طرف ۸بار میره امتحان میده قبول نمیشه چه اشکال داره ...

خیلی ممنونم اره درست میگین❤️ شرایط روز امتحان سخت تره

مربیمم الان با اون کلاس نمیرم ولی بعد ۱ سال دید منو و اینجوری گفت ، خودشم دید با ی مربی دیگه کلاس برداشتم

اره بالاخاره ولی بعضیا به ادم تیکه میندازن و همین اذییت میکنه هی میگن بازم رد شدی؟؟ خب رد شدم که شدم ...

اصلأ روز امتحان به هیچکس نگو امتحان داری ،بعدم حرف دیگران اهمیت نده عزیزم ان شاا...دفعه بعد حتماً قبولی 😍