2777
2789

شوخی کردم من که شوهر ندارم😂

دوست پسرم ندارم حتی😁

ولی خوش به حال کسی که ازین گلا میگیره من عاااااشق گلم

شما تا حالا از این گلا گرفتید؟؟؟ اگه گرفتید عکسشو بذارید دلمون باز شه😍

چه بزرگ

نه بابا به ابن بزرگی نگرفتم 

جمله ی چرا انقدر زود ازدواج کردی؟ به اندازه ی جمله ی چرا ازدواج نمیکنی؟ زشته! جمله ی سومین بچه رو میخواستی چیکار؟ به اندازه ی سوال چرا بچه دار نمیشی ناراحت کننده اس! به اسم روشنفکری در زندگی دیگران دخالت نکنید🙏

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802

😅😍 زودتر دوس پسر بگیر پس 

منم عاشق گل هستم همیشه همسرم برام دسته گل میخره 

ولی این باکس های  بزرگ گل من بیشتر تو مراسم ها دیدم مثلا نامزدی و افتتاحیه و رستوران 

به امید روزهای بهتر 🕊️🕊️🕊️ 

راستش اصلا به این بزرگی دوست ندارم  اگه به یادم باشه بایک شاخه گل هم به یادمه دوران نامزدی که زیاد دست گل برام میگرفت که هرکدام  برام لذت بخش بود حتی یک دونه شاخه گل

نامزده نوه خاله شوهرم براش خریده بود🥲

من هنوز یک شاخه هم از شوهرم ندیدم😂

شادی روح مامان و بابام و همه رفتگان،یه صلوات بفرست.خدا روزی رسان بی نهایت من است❤️خدایا شکرت بابت همه داشته هام.الحمدالله.🤲

راستش خوشم نیومد

من رز آبی میخوام اونم یه شاخه😍

(نه همسر و نه دوست پسر هیچی ندارم)

پنج اصل جاودانه در هستی وجود داره که گریزی از اون نیست؛اگر ما این پنج اصل رو بپذیریم.تاب آوریمون در زندگی بالاتر میره.       اصل اول : هیچ چیز در این دنیا پایدار نیست .                                    اصل دوم : رنج بخش جدایی ناپذیر زندگیه .                                اصل سوم : همه ی تصمیم ها و کارها ؛ گاهی اوقات اونطوری که ما میخوایم پیش نمیره .                                                                 اصل چهارم : زندگی گاهی اوقات با ما غیر منصفانه رفتار میکنه.             اصل پنجم : دوستان ، آشنایان و اطرافیان گاهی اوقات با ما نامهربانانه رفتار میکنن.                                                                               اگر ما این پنج اصل رو بپذیریم ، در هنگام مواجه شدن با فقدان ، کمتر آسیب میبینیم(:🤍
من دوست دارم بگیرم گل به این بزرگی ولی در عین حال دوست ندارم چند میلیون پول پای اینا بره دو روز دیگه ...

دیگه باید یه شوهر میلیاردر داشته باشی که پول این گلا براش مهم نباشه😁😁😁

اگرم دوست داری دوبرابر پول گلشو بدی تا برات همینو جاودان کنن

2801