2777
2789
عنوان

الان واقعا جای حرص داره یا نه

276 بازدید | 16 پست

من شوهرم خیلی هوای مادرشو داره، مادرش با اینکه چند تا بچه دیگه هم داره شوهرم میگه فقط من هوای تو رو دارم برنگرد شهرستان اونا هی دعوا میکنن تو دوباره میفتی تو بستر بیماری، به زور و دعوا و قهر مادرش بعد یک ماه و نیم که داشت برمیگشت با دخترش شهرستان، شوهرم نذاشت برگرده، میگه اگه مادرم بره اونا با دعوا هاشون مادرمو میکشن...باید دیگه برم سر قبرش. چون نمیتونم تند تند برم سر بزنم دوره. مادرش هم بیشتر خونه ما میمونه اینحا...الان من کل تابستون رو یه تفریح نرفتم مدام مهمون داری کردم، اینهمه خسته و داغون و افسرده شدم، بعد این چقد فکر مادرش....بعد هی از رفتارای بد مادر من ناراحت میشه🫠 

یکسال پیش هیچ امیدی نداشتم، همه روش ها رو امتحان کردم تا اینکه بعد از کلی درد کشیدن از طریق ویزیت آنلاین و *کاملاً رایگان* با تیم دکتر گلشنی آشنا شدم. خودم قوزپشتی و کمردرد داشتم و دختر بزرگم پای پرانتزی و کف پای صاف داشت که همه شون کاملاً آنلاین با کمک متخصص برطرف شد.

اگر خودتون یا اطرافیانتون دردهایی در زانو، گردن یا کمر دارید یاحتی ناهنجاری هایی مثل گودی کمر و  پای ضربدری دارید *قبل از هر کاری با زدن روی این لینک یه نوبت ویزیت 100% رایگان و آنلاین از متخصص دریافت کنید* .

2802
حتما بچه اولم هم هستافراط تفریط خود مادرش هم احتمالا خسته شده میخواد برگرده

مادرش میخواست برگرده اتفاقا...میره دوباره بعد یک یا دو ماه برمیگرده و دوباره یک ماه اینا وایمیسته اینجا. 

مادرش حوصله ش سر میره دوست داشت برگرده. شوهرم گفت نه نرو اونجا اذیتت میکنن. نه اتفاقا بچه آخره...میگه خونه من آرومه راحتی اینجا سرپا شدی اگه بری دوباره میفتی

در جوابش میگفتی که راضی نیستی چرا نگفتی دور از جون مگه شما خدمتکار مادرشی

چیکار کنم گفتم زشته بگم نه برگرده شهرستان...چرا بمونه...گفتم زشته خودم مادر دارم اگه این شرایط مشابه بود شاید منم همین فکرو میکردم...گفتم زشته اینو بگم...چیکار کنم من خیلی احمقم حتما

ابدا حس حماقت نداشته باشید عزیزم،شما انسانی با قلب بزرگ هستید،اما اجازه ندید که حضور ایشون مانع تفریحات و پیشرفت خودتون بشه،سری بعد که مادر همسرتون برگشتن خونشون،شما هم یک کلاس یا کار روتین برای خودتون ایجاد کنید،مثلا باشگاه برید یا کلاسی که علاقه دارید،بعد از اومدن مادر همسرتون هم با حفظ احترام بهشون بفرمایید که یک ساعتی منزل نیستین ،اینجوری اطرافیان به ویژه همسرتون میفهمن که شما هم برنامه ی خودتون رو دارید و به تفریح نیاز دارید

ملکه برفی مامان،عاشقتم☃️
ابدا حس حماقت نداشته باشید عزیزم،شما انسانی با قلب بزرگ هستید،اما اجازه ندید که حضور ایشون مانع تفری ...

مممنونم چقد نظرتون خوب و مفید بود برام...لطف کردید...

آره درسته اتفاقا همسرم گفت یه کاری هست اگه خدا بخواد شاید جور بشه منم برم سرکار...نمیدونم سرکار رفتن با یه دختر یک سال و نیمه درسته یا نه ولی فک میکنم که مشغول بشم به کار حداقل اینا می‌فهمن من بیکار نیستم دیگه به امید من نمیمونن

چیکار کنم گفتم زشته بگم نه برگرده شهرستان...چرا بمونه...گفتم زشته خودم مادر دارم اگه این شرایط مشابه ...

زشته نداریم مگه تعارف داریم زشت اونه که توقع داره زنش نوکر ننه اش هست-حالا اگه انقد با شوهرت رودروایسی داری نمیتونی مستقیم بگی خودتو بزن کمردرد شدید حسابی تو نقش فرو برو بزور خودتو بکشون تو دسشویی و حمام نه ضایع بازی دربیاری وسطش تند راه بری یا راحت بلند شی از جات یا دست درد خودتو بزن به درد دست و کمر بردت هم دکتر نترس تا بیان ازمایش کنن نمیفهمن میگن یا رگ سیاتیک گرفته یا گرفتگیه و.. قششنگ بندازش تو تلاطم بعدم بگو نمیدونم چم شده اصلا کشش ندارم دائم سرپا باشم و ... بهش بفهمون پاره شدی از کلفتی

زشته نداریم مگه تعارف داریم زشت اونه که توقع داره زنش نوکر ننه اش هست-حالا اگه انقد با شوهرت رودروای ...

ایکم سناریو خوبیه...راست میگین...اگه اوضاع برام سخت تر شد این کارو میکنم...اتفاقا بعضی مواقع واقعا چاره ای جز این کار برای آدم نمیذارن

2801