2777
2789

وزنم مناسبه فقظ یکم شکم دارم

یبوست شدید دارم از بچگی

و مشکلات ادراری ( بی اختیاری ادرار خیلی کم و تخلیه کامل نمیشه تو دستشویی) نزدیک ۲ ساله دارم 

رابطمم با شوهرم خداروشکر خوبه 

با این مشکلات حامله بشم یا نه؟ 

چیکار کنم برای آمادگی بیشتر؟

سن فقط و فقط یه عدده🤚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

الان یبوستی که از بچگی داری رو مانع اقدام برای فرزند آوری می‌دونی ؟ ربطی نداره واقعا 

اگر مسأله ادرار بحث عفونت باشه به هیچ وجه اقدام نکن باید درمان بشه وگرنه عفونت درمان نشده خطر سقط به وجود میاره 

یه تراپیست برو احتمال اینکه مشکل یبوستت روان تنی باشه هست یبوست توی بچه ها جزو اولین نشانه های مشکل روحیه 

نظر موافقتون چیه کامنتی که توی تاپیک پربازدید گذاشته شده لایک نکنیم؟ 😵‍💫  اگر یه جا با هم دعوا کردیم یه جا دیگه تحویلت گرفتم تعجب نکن ، من فقط داده بی اهمیت توی ذهنم نگه نمیدارم و اسم کاربری ها رو حفظ نمیکنم ،  کلا به مقوله ببین چی میگه نه اینکه کی میگه بیشتر معتقدم تا تیم بندی توی سایت  ، با تشکر 🥳

نظرشخصی خودمو بگم

من واسه خودم هیکلم خیلی مهمه واسه همین حتما قبل از اقدام حداقل ۲سال ورزش میکنم‌تابدنم‌کاملا فرم‌بگیره و عضلاتم‌قوی بشه‌که‌با بارداری کمترین آسیب رو ببینم

ازهمه مهمتر حتماقبلش با همسرم‌ چندین جلسه مشاوره درمورد‌فرزندپروری میرم که بعدا به مشکل‌نخوریم

از لحاظ مالی‌هم‌باید حداقل یه خونه و یه ماشین و درآمد مناسب باشه به نظرم

بازم‌ میگم این‌نظر شخصی‌منه عزیزم😘

من دیدم نامربوط ترین مشکلات آدما تو بارداری براشون دردسرساز شده مشکلات گوارشی و ادراری که مستقیما مربوط به بارداری هستن. حتما درمان کن وگرنه ۹ماه باید عذاب بکشی بلکه هم بیشتر.

الان تو پروسه درمان هستی؟ این مشکلات خودبخود خوب نمیشن ک. تازه یبوست و تکرر ادرار تو بارداری چند بر ...

نه نیستم 

خسته شدم دیگه خیلی دکتر رفتم

سن فقط و فقط یه عدده🤚
نظرشخصی خودمو بگممن واسه خودم هیکلم خیلی مهمه واسه همین حتما قبل از اقدام حداقل ۲سال ورزش میکنم‌تابد ...

عضلاتم‌قوی بشه‌که‌با بارداری کمترین آسیب رو ببینم

چه آسیبی مثلا؟

سن فقط و فقط یه عدده🤚
نظرشخصی خودمو بگممن واسه خودم هیکلم خیلی مهمه واسه همین حتما قبل از اقدام حداقل ۲سال ورزش میکنم‌تابد ...

خونه و ماشین‌که خیلی طول می‌کشه جوونیم از دست میدم دیگ حوصله بچه ندارم ۱۰ ۲۰ سال دیگه 

سن فقط و فقط یه عدده🤚
۱ و سال و ۳ ماهنمیدونم چیکارس دقیق چیز می‌فروشه

دقیقامنم۲۷خردماه پارسال رفتم خونمون...ولی چون شوهرم کاروکاسبی درست درمونی نداره هیچوقت اقدام نکردیم ک یکی دیگری نیاریم تودنیاغصه بخوره

الان یبوستی که از بچگی داری رو مانع اقدام برای فرزند آوری می‌دونی ؟ ربطی نداره واقعا اگر مسأله ادرار ...

یبوست خیلی بده ریشه خیلی از مریضی هاست‌.

سن فقط و فقط یه عدده🤚
2801