2777
2789
عنوان

خوبی به ادم ها ممنوع

150 بازدید | 11 پست

چرا هرچه قدر بیشتر به یه ادم خوبی میکنی احترامت کمتره براش؟

ذات آدمیزاد هارپسنده انگار

به یه سگ خوبی میکنی تا عمر داره یادش نمیره بعد آدمه برمیگرده میگه میخواستی نکنی من ازت نخواستم 

آنکه دائم هوس سوختن ما میکرد، کاش می‌آمد و از دور تماشا میکرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

من به خاله شوهرم دوسه بار در حقش خوبی بزرگ کردم ...ولی الان که با این وضعم خونه تکونی میکنم یه حالمم نپرسید انقد دلخور شدم از نمک نشناسی آدمها کاش یه تعارف میزد تا حس حماقت نداشتم 

فقط 22 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوستای گلم کار من دوخت نظم دهنده کشو و کمد و آشپزخونه و ... هست .خوشحالم کن با عضو شدنت تو گروهم.آیدی روبیکام@organayzermahdokht
چون قبل از شناختن ظرفیت آدم ها بهشون خوبی می‌کنی ،برای همین با این برخورد طلبکارانه اونها مواجه میشی ...

چطور میشه ظرفیت رو شناخت

آنکه دائم هوس سوختن ما میکرد، کاش می‌آمد و از دور تماشا میکرد
چطور میشه ظرفیت رو شناخت

با گذر زمان ، در ابتدا به کسی محبت نکن ، فقط رفتار محترمانه داشته باش ، صبر کن اون شروع کنه به نشون دادن ذات خودش.

اصلا اون شروع کنه به محبت به شما 

اینو یادت باشه اولویت خودت هستی و نیاز و آرامش و رفاه خودت....پس خیلی مواقع به خواسته های دیگران جواب نه بده تا به خواسته خودت جواب بله داده باشی

پناه دل های هم باشیم 

منم همیشه میگفتم به هیچ ادمها نمیشه اعتماد کرد همه دنبال سو استفاده گری هستن ولی فیلم اوشین رو دیدم اوشین به هرکی خوبی کرد یه روزی اون آدم به دردش خورد خونه یکی کار میکرد خیلی زحمت کشید وقتی بزرگ شد به مشکل برخورد اونا کمکش کردن پیش به آرایشگر کار کرد بعدها هربار مشکل داشت اون ارایشگره کمکش کرد یه مرد هم بود تو بازار کمکش کرد تا بتونه جنساشو بفروشه چند بار همین مرد کمکش کرد یه آقایی هم بود چون میدید  اوشین خیلی آدم کاری ای هست همیشه کمکش میکرد حتی وقتی پیر شده بود کمکش میکرد ولی یه چیزی فهمیدم تمام آدمهایی که به اوشین کمک کردن غریبه بودن انگار غریبه بهتر از آشناست.  پدر و برادر اوشین پر توقع بودن میگفتن همه  باید کار کنن یکی از دخترا  مریض شد گفتن ولش کنین ببرین تو انباری بمونه تا بمیره ما مریض نشیم من چیزی که تو اوشین دیدم غریبه ها خیلی به اوشین کمک کردن