2777
2789

دماغشو عمل کرد به من نگفت 

من از استوریه یه نفر دیگه فهمیدم عمل کرده 

من فکر میکنم اگه دوست صمیمیم نبود حق نداشتم ناراحت بشم 

البته این قطع رابطه زمینش از خیلی وقت پیش ایجاد شده

مثلا کنکور قبول شد به من زنگ نزد من از خالم شنیدم  درصورتی که من دوسال بهش روحیه میدادم 

یا اینکه من لباس میخریدم با ذوق براش میفرستادم ولی اون به من نشون نمیداد چون فکر میکرد میرم شبیهش میخرم در صورتی که من اخلاقشو میدونستم و هیچ وقت این کارو نکردم و خیلی چیزای دیگه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطع رابطه نه ولی ایشون دوست صمیمی نیست ،دوست معمولیه 

من یه دوست صمیمی دارم از زمانی که یادمه قبل شیش سالگی باهم دوست بودیم تا الان که ۳۴سالمه

روزی یه ساعت حرف میزنیم کلی چت میکنیم با این که راه دوریم حدااقل سالی شیش بار همو میبینیم

من فقط دلم میخواد بدونم چرا عمل دماغشو از من قایم کردهمثلا من میخواستم چکار کنم:/

علت خاصی نداره عزیزم 

چون بی‌شعوره،  

شما از یه آدم بی‌شعور چه انتظاری داری ؟؟؟ 

منم چند وقت پیش به یکی از دوستام پیام دادم بعد ۳روز سین کرد ، دوباره یکم جت کردیم و پیام اخرمو دیگه سین نزد 

و من واقعا دیگه مطمئن شدم که بیشعوره 

علت خاصیم نداره

قطع رابطه نه ولی ایشون دوست صمیمی نیست ،دوست معمولیه من یه دوست صمیمی دارم از زمانی که یادمه قبل شیش ...

دختر خالمم هست 

ما هم راه دوریم ولی آخه من یه روز قبل عملش خونشون بودم 

عزیزم تا دیر نشده فقط بزارش کنار این دوستت حسوده فکر میکنه توم مثل خودشی دوست نیست که

قطع رابطه با دوست بد تر از شکست عشقیه

بعد من کنکور قبول شدم قبل بابام زنگ زدم به این🥲

2801