2777
2789
عنوان

یک ماهه عقدم مهریه بگیرم یا نه

256 بازدید | 10 پست

اینجا بعضیا گفتن نگیر حقت نیست 

ولی نامزدم در حقم نامردی کامل کرد می‌سوزم و دوست ندارم همین جوری راحت از دستم خلاص بشه 

چجوری انتقام بگیرم 

هر چقدر دوست داشته باشم تاپیک میزنم راجب نامزدم دوست نداری نظر نده

از اول زندگیت که میدون جنگ راه انداختی

نیل هستم🥹🌸دختر شمالی🩵🌱و سبز خواهی شد؛ با باریکه کوچکی از نور🫠🌼امــید انتها ندارد. . .🩷🌷 درد یه بخش از رشده، پس ازش نترس🪻💜 وقتی میسپاری به خدا؛ قشنگتر پیش میره🫰🏻🧡سوالی درباره زبان اینگلیسی دارید‌ میتونم بهتون کمک کنم🫧💙مهربون باش،زندگی آینه است🫵🏻🪞🌱اعتماد بر خدا محکم‌ترین امید من است🫙🌈🌿 لطفا توی تاپیک های دعا تگم کنید🥹☘️💚

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چ ربطی داره چرا حقت نباشه اون الان براحتی میتونه ازدواج کنه ولی تو چی

🧘لطفا منو ریپلای نکنین اگر مخالف نظرم هستید ، نظرتونو برای خودتون نگهدارید ، نظر مخالفتون اینقد 🤏 ارزش نداره برام ولی بعضی وقتا که بیکارم جواب میدم ، اگر جواب ندادم بدونین مثل شما بیکار نیستم سرم تو اینو اون باشه😎   اونایی که موافق نظراتم هستید و استارتر تاپیکی که توش نظر گذاشتم ریپلای کنین ولاغیر بوس بهتون🤗                                                  

2803
2804
اتفاقا حقتهاگه باکره باشی نصف مهریتو میتونی بگیری اگه نه کاملشاگه باکره هستی و میخوای باهاش به زندگی ...

وقتی معریمو بده دیگه چرا ادامه زندگی بده همین الانشم منو نمیخواد

هر چقدر دوست داشته باشم تاپیک میزنم راجب نامزدم دوست نداری نظر نده