2777
2789

چرا واقعا؟ دنبال چی ان؟ خواستگارن؟ حوصله شون سر رفته ؟هکرن؟ 

ازش ی سوال پرسیدم یهو اومد کنارم نشست گفت 

مجردی؟

از کدوم شهر اومدی؟ 

آشپزیت خوبه؟ 

تنها اومدی یا با خانواده؟ 

چند سالته؟ 

دانشجویی؟ 

قبل دانشگاه ات چی کار میکری؟

بعد از علت ساخت مسجد جمکران برام گفت و رفت 

همه چی کاملا بی ربط بود بهم هر لحظه منتظر ی سوپرایز بودم گفتم الان یهو غیب میشه یا از کیفش خرگوش درمیاره 

❤️هر کجا امضامو دیدی برام دعا کن لطفا❤️ آلان بیشتر از همیشه به دعاهاتون نیاز دارم 💚 صلوات فرستادی بگو برات جبرانش کنم💫

😂😂😂😂

خدا جونم🤍🕊تا وقتی تو کنارمی،خیالم از بابت همه چیز راحته🥰 مامانی🥰🤰هنوز دقیق جنسیتت رو نمیدونم ولی عاشقانه دوستت دارم و تورو به خدای مهربون سپردم تا سالم و سلامت بیای بغلم😍🥺الهی همه ی اونایی که نی نی میخوان،خدا یدونه سالم و صالح و خوشگلش رو بهش هدیه بده،صلوات❤

عادتشونه

وسیع باش ، تنها ، سر به زیر و سخت🌚  https://kashoob.com/audio/mnkDa/نماهنگ-اذان-نجف                                                                                       🇮🇷kurd🇮🇷          ✨نگارشونم✨

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2799

جواب نمیدادی.

مجبور نبودی که

✌🏻 از هر آدمی به اندازه شعورش توقع داشته باشین ✋🏻🥲       حداقل اینطوری ،کمتر عذاب میکشین... چون ما به هررررکی پرو بال دادیم،پرواز کرد🕊️ از اون بالا رید💩 روی سرمون!!                          ❌اگه مخالف حرف منی🤔لازم نیست ،ریپلی کنی❌و نظرتو به من تحمیل کنی!! نظر من همینه ک برای اسی نوشتم..              نظر من برای تو نیست،به خودت نگیر   ✌🏻😏                                                                                                    ❌❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
جواب‌نمیدادی خب

آخه اصن نفهمیدم چی شد تعجب زده بودم تا حالا کسی آنقدر وارد حریم شخصیم نشده لود 😂

❤️هر کجا امضامو دیدی برام دعا کن لطفا❤️ آلان بیشتر از همیشه به دعاهاتون نیاز دارم 💚 صلوات فرستادی بگو برات جبرانش کنم💫

بعضیا ذاتا فضولن حتی در مورد یه آدم غریبه

منم دیروز تو نمازخونه هتل نشسته بودم تا زمان رفتن برسه...خانمه سوال میکرد همین دو تا بچه رو داری؟شوهرت چیکار مال کدون شهری؟هوا شهرتون چجوریه؟

در غدیر گفتند زنها هم بیایند بیعت کنند. این یعنی خیلی قبل تر از آن که فمینیست ها بخواهند منت #حق_رأی و مشارکت سیاسی را بر سر ما بگذارند، به ما گفتند یک پای حیات سیاسی اسلام زن ها هستند. پیام غدیر تنظیم کردن زندگی با ولایت است. پیام غدیر هماهنگ کردن زندگی با نیازهای حکومت و جامعه است. باید پرسید زن های کوفه و شام کجا کم گذاشتند که ولی خدا به مسلخ  رفت؟

دقیقا یکیشون اون روز تو پارک مادر دختر بودن گیر دادن ب من .پاشدم رفتم . هی پرسید پرسید بعد فهمید مستاجرم گف عرضه نداش شوهرت خونه بگیره تاالان؟ ارث نداری؟ پدرشوهرکمک نمیکنه؟ دیگه پاشدم نزنم دهنش

.

کلا مردم همینن برا همین زیاد دوس ندارم ارتباط بگیرم چون یهو همه زندگیمو میگم🤪

خیال بافیَت بد نیست...خیال کن که خواهی رفت،،،همین که رفتیو مُردَم ،،،تلاش کن که برگردی و در کمالِ خونسردی مرا به خاک بسپاری

خیلی خوب تعریف کردی 😂😂

🌈🌧️🐆💔🩸🌷🕊️🤍🌱...... تعلیق نکن نینی یار خسته‌م کردی 😠 این پنجمین کاربریمه دیگه شماره ندارم 😏😏....به شـادی می رسیم از غـم همینجوری نمی‌مونه 🥂🕊️ 🤍 خداوندا این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریبکاری و خرافات محفوظ بدار 🤲 الهی آمـــــین 😇
بعضیا ذاتا فضولن حتی در مورد یه آدم غریبهمنم دیروز تو نمازخونه هتل نشسته بودم تا زمان رفتن برسه...خا ...

اینا حوصله شون سر رفته میگن ی چی بگیم