2777
2789
عنوان

میخوام لپ تاپ بخرم چیکار کنم

188 بازدید | 26 پست

چند وقتیه می‌خوام لپ تاپ بگیرم ولی جرئتشو ندارم چون اصلا از لپ تاپ و برندهاشو کلا کار کردن باهاش سر در نمیارم 

نمی‌دونم چطور به اینترنت وصلش کنم 

مودم بگیرم یا نگیرم اصلا لازم داره مودم رو یا نه 

کلا هیچی نمی‌دونم 

میترسم برم بگیرم سرم کلاه بره یا فروشنده بگه این چه خنگه 

از گوشی خوب سر در میارم ولی لپ تاپ نه 

شما بگین چیکار کنم ؟

لازم نیست حتماً امپراطور داشته باشی ‌ . خودت ملکه باش و به دنیای خودت حکومت کن  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو فامیل کسی از این چیزا سر در میاره اگه با اون برو بخر

نه بابا از فامیل نمیشه کمک گرفت اصلا کمکی نمیکنن

اکثرا مودم سواردارن فقط کافیه نقطه اتصال گوشیتون رو روشن کنین یا وای فای

آها نمی‌دونستم . ممنونم

نه بابا از فامیل نمیشه کمک گرفت اصلا کمکی نمیکنن

سرچ کن لبتاب با قیمتی که میخوای

بعد تو یوتیوب اسم لبتابو بزن و کامل جزئیات و اصل و فیک بودنشو بفهم بعدش برو بخر موقع خرید هم کامل جزئیاتشو بررسی کن بعد بخر

I'm just girl 🎀
خواهش میکنم چقدر میخواین هزینه کنین

یه جا رفتم پرسیدم برند بهم نگفتن ولی گفت از ۱۲ داریم تا ۴۰ تومن

سرچ کن لبتاب با قیمتی که میخوایبعد تو یوتیوب اسم لبتابو بزن و کامل جزئیات و اصل و فیک بودنشو بفهم بع ...

آها آره فکر خیلی خوبیه ممنون واقعا 

شما چقد میخواین هزینه کنین

تا همون سی یا سی و پنج نهایت 

بین کامپیوتر و لپ تاپ هم هنوز به نتیجه نرسیدم کدوم بهتره

تا همون سی یا سی و پنج نهایت بین کامپیوتر و لپ تاپ هم هنوز به نتیجه نرسیدم کدوم بهتره

تو این رنج قیمتی بهترین انتخاب ازبرند لنوو هست ومشخصا لپ تاپ بهتره چون امکان حمل داره وهرموقع بخواین دردسترسه  

وای‌فای هم نباشه مهم نیست میتونی به نت گوشی وصل بشی

بستگی داره بودجه ای که داری چقدره

پردازنده ۵ و ۷ بهتره

اگر رم ۸ سرعتش بالا باشه و قابل ارتقا خوبه وگرنه رم ۱۶ یا ۳۲ خوبه

حافظه داخلی ۵۱۲ به بالا و قابل ارتقا باشه

اگر میخوای تو کارای معماری یا ساخت انیمشن کار کنید باید گرافیک ۴ یا بالاتر بگیرید اگر که نه گرافیک ۲ هم کارتو راه میندازه

تو بودجه زیر ۶۰ میلیون با این مشخصات لنوا خوبه

با این کارایی اکسوز فقط چند میلیون بی دلیل گرونتره 

2801