2777
2789
عنوان

تجربه سقط جنین

576 بازدید | 49 پست

سلام دوستان

دیشب بخاطر شرایطم مجبور به سقط با قرص شدم هفته ششم بودم ده تا قرص مصرف کردم بعد چهار الی پنج ساعت به خونریزی افتادم با درد پریودی و دردم زیاد نبود و چون خواب بودم زیاد متوجه دردش نشدم نصف شب نزدیکای صبح رفتم دستشویی همراه ادرار خونریزی داشتم و یه چیز دایره ای سفت مثل جگر ولی سفت که روش رگای سفید داشت اندازه بند انگشت ازم اومد بیرون همراه لخته باریک بلند مثل نخ و بعد اون فقط خونریزی معمولی دارم و حتی لخته هم ندارم با درد خیلی کم 

بنظرتون جنین سقط شده یا نه ؟

امیرعلی من ۴ سالشه انقدر سر همه چیز با من لجبازی میکرد طاقت شنیدن نه نداشت، خلاصه از قشقرق و خشم و لجبازی جهنم کرده بود زندگی رو، تا اینکه با پیج اقای خلیلی و خانه رشد آشنا شدم. یه تیم ۱۰۰ نفره از روانشناس، گفتار و کار درمانگرهای خیلی دلسوز دارن که آنلاین و  تخصصی روی سن تا ۷ سال کار میکنند. 

توی ۱۰ جلسه کامل مشکلات پسرم از بین رفت.  اگر هر مشکلی دارید بهشون دایرکت بدید رایگان راهنمایی می کنن.

اینو مطمئن باش خدا هیچ وقت نمیبخشت تو جون یه نفر رو گرفتی تو چطور مادری هستی که دلت اومد بچه تو بکشی🥲

خدا اگه بعدا بهت بچه نداد ناراحت نشی 

❤️‍🔥سه نفره شدنمون مبارک پسرم تاج سرم❤️‍🔥1403/6/2👶🏻
کسی که اینجا نمیتونه جواب همچین چیز تخصصی بده دختر پاشو برو دکتر فقط سونو معلوم میکنه اون تو چه خبره

همین دیشب قرص خوردم

الانم خونریزی دارم ولی خیلی کم به همراه کمی درد زیر شکم  

میخوام سه شنبه برم سونو 

چقد راحت سقط کردی ایقد دردش بده ک مث مار میپیچی دور خودت تو حتی خواب بودی ماشاالله..اره سقط شده فقط ...

اره منم از دردش خیلی میترسیدم ولی اصلا دردش زیاد نبود مثل پریودی یکوچولو بیشتر 

اره دمنوش عروسک پشت پرده و رازیانه و جعفری مصرف میکنم

دیگران قضاوت نکن شما مگه جای خدا نشستی؟

جون یه نفر رو گرفتن خیلی گناه داره اینو همه میدونن اگر عمدی باشه البته

اره منم از دردش خیلی میترسیدم ولی اصلا دردش زیاد نبود مثل پریودی یکوچولو بیشتر اره دمنوش عروسک پشت پ ...

ببخشید مشکلی داشته که سقطش کردی؟

2801